Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie

  • 4 Odpowiedzi
  • 2688 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie
« dnia: Październik 10, 2010, 12:39:05 »
Elo.

ROM Ryrzego na bazie JH2. Jak wyłączyć "wyskakujące" sms-y na ekranie? Chciałbym by tylko pokazała się ikonka, że dostałem sms-a, a tymczasem ukazuje się od razu sms na ekranie czego chciałbym uniknąć. Sądziłem, że znajdę to w ustawieniach (i ustawieniach SMS), ale jednak nie widzę tej opcji...
What we do in life echoes in eternity...

*

mgcompany

Odp: Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2010, 13:30:05 »
A w ustawieniach Samsunga -> Dżwięki powiadomień -> Nowa wiadomość SMS nie działa ta opcja? Ewentualnie jeśli korzystasz ze S2U2 to spróbuj wejść w S2U2 Settings -> Główne i tam odznacz podgląd wiadomości SMS.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2010, 13:59:40 »
A w ustawieniach Samsunga -> Dżwięki powiadomień -> Nowa wiadomość SMS nie działa ta opcja?
No właśnie jakoś nie... Ale i tak miałem robić HR, bo mi się sprzęt wiesza kilka razy na dzień, więc zobaczę czy po HR załapie...
What we do in life echoes in eternity...

*

mgcompany

Odp: Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2010, 14:48:30 »
Poczekaj na nową wersję. Pewnie niedługo się pojawi. :) Przed wgraniem nowego ROMu spróbuj zrobić HR i po wgraniu również. Ja jakoś nie mam problemów z ROMami Ryrzego, ale czytam że parę osób się skarży na nie, bo się wieszają.

*

Offline nowart

  • **
  • 144
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: Przychodzące SMSy, a pojawianie się na ekranie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2010, 18:52:15 »
Mam ten sam ROM i problem zupełnie odwrotny o czym kilkukrotnie pisałem tu i na modaco. Mianowicie smsy nie chcą mi się pojawiać na ekranie oczywiście mimo ustawienia tej funkcji ( lokalizację podał mgcompany). Pojawiają się na ekranie jedynie w chwili, gdy sms dociera podczas włączonego ekranu, wtedy pokazuje się na ekranie. Gdy już jest uśpiony pojawia się tylko ikonka koperty. Miałem ten problem na oryg. H2, mam go również na Normal-Ryrzy. Używam SPB MS.