[i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2

  • 107 Odpowiedzi
  • 51049 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline format87

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S2
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:08:43 »
Witam. Teraz mam coś takiego a chce  </br> <br> a ja chciałbym to <br>i nie wiem czemu to nie dziala ehh.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 21:11:40 wysłana przez format87 »

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:13:42 »
moze jeszcze raz instalacja tego androidowego locka? hmm a moze cos z romem sie kloci :-|

*

Offline format87

  • **
  • 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S2
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:22:21 »
Niestety nie pomogło. A może ktoś ma z wm 6.5 bo ten chyba byl z dolnej belki a cos czytalem ze chyba tylko moze byc od 6.5 czyli górnej jak by ktoś miał to poprosze.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:32:42 »
ale chyba locki sa te same(?) ten byl z jg2 ale w katalogu pisalo  "same as je1" a je1 to chyba 6.5

*

Offline m4ro7

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gang Bang
  • Sprzęt: HTC One
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 08, 2011, 01:10:59 »
dwie bardzo, bardzo fajne nakładki działające pod pomocą SBP Mobile Shell 3.5
1.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=9035332.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=677918
Oczywiście wszystko dzięki kolegom z XDA :ok:

*

Offline phr34k

  • *
  • 92
  • Sprzęt: Galaxy S III
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 08, 2011, 09:11:54 »
Mam pytanie odnośnie SPB Mobile Shell.
Zainstalowałem sobie tą nakładkę ale chciałbym zmienić tylko i wyłącznie wygląd zegara na taki jak jest w Sense. Wiem, że można zainstalować dodatek do SPB ale reszta rzeczy mnie nie interesuje z tego dodatku, więc może jest jakiś sposób na podmianę tylko jednego (bądź kilku) pliku odpowiedzialnego za wygląd zegara. Czy da się tak zrobić czy raczej to nie możliwe?
Program jest bogiem, download nałogiem, hasło zabawą, google podstawą.

*

Offline m4ro7

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gang Bang
  • Sprzęt: HTC One
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 09, 2011, 00:07:28 »
jasne :ok:
trzeba znaleźć plik który odpowiada za ten zegar i walnąć do folderu SBP w odpowiednie miejsce, a musi działać.
Który to plik i gdzie go umieścić, to niestety nie mogę ci powiedzieć, bo nie wiem  :smiley:
Ale na pewno się da

*

Offline phr34k

  • *
  • 92
  • Sprzęt: Galaxy S III
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 10, 2011, 07:51:51 »
No niestety właśnie tak nie jest....  :(
Zajęło mi to całe sobotnie popołudnie ale coż...
Program jest bogiem, download nałogiem, hasło zabawą, google podstawą.

*

Offline virusotron

  • Ekspert Toshiba g900
  • *****
  • 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900 -> złomnia 2 ;)
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 10, 2011, 10:17:00 »
jest tylko trzeba rozpakowac archiwa z spb i wyedytowac pliki podmienic
NIE pomagam na PW, GG od tego jest forum!

*

Offline siemi1

  • ****
  • 501
  • Płeć: Mężczyzna
    • forum
  • Sprzęt: Samsung Omnia II 8GB Orange,
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 21, 2011, 10:47:16 »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=833941

Polecam te nakładke na SPB Mobile Shell 3.5.5. - insrtlowac na świerza  mnie modowana instalke MS. Wyglada bardzo ładnie i nawet karuzela mi sie nie tnie  z g-sensorem :)

__________________________________
Samsung Omnia II 8GB ROM Orange

Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 16, 2011, 18:04:40 »
jak ustawić te zegary podobne do Manili ??

zainstalowałem te nakładkę i jest tylko analogowy clock i taki mały cyfrowy

a w widgetach nie  ma innych   :mysli:

*

mgcompany

Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 16, 2011, 18:39:18 »
Przytrzymaj chwilę palec na widgecie, tam powinna być opcja "Zmień wygląd" (chyba, bo teraz wróciłem do Today'a i piszę z pamięci), tam będzie więcej skinów do wyboru, dla mniejszego zegarka, większego, itd. Praktycznie każdy widget ma kilka dodatkowych skinów, a jak chcesz dodać nietypowe elementy np. obramowanie ikony, to możesz dodać nowy widget -> skrót i cofnąć do ekranu głównego, potem zrobić tak jak z zegarkiem i wybrać skin.

Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 16, 2011, 21:19:00 »


dzięki wielkie :D


a czy jest jakiś sposób na to aby ten mini player- widget był łączony z odtwarzaczem SAmsunga a nie widnowsowskim ?

i jak włączyć screenlocka przy wciśnięciu wyłączenia ekranu ?

*

mgcompany

Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 22, 2011, 16:41:19 »
Ostatnio szukam optymalnej blokady ekranu, gdyż S2U2 powoduje kilku(nasto, a nawet dziesięcio) sekundowe mulenie systemu i po długim czasie szukania w miarę lekkiego programu wybór padł na blokadę ekranu Samsunga z Windows Mobile 6.1. Trochę się pobawiłem nią i działa znośnie, aczkolwiek ma parę braków (ale ma tez kilka plusów).
Plusy:
- współpracuje z odtwarzaczem multimedialnym, radiem FM i alarmem Samsunga
- jest czytelny i nie muli
- zużywa mało pamięci RAM
- nie zamula przy odblokowywaniu systemu
Minusy:
- ogólnie działa na WM 6.5 i 6.5.x, przy czym edycja opcji (w zależności od systemu ROMu) odbywa się poprzez rejestr Windows lub katalog ustawień Windows (nie poprzez menu ustawień Samsunga)
- przy nieodebranych mailach, wiadomościach, czy połączeniach nie przechodzi od razu do wybranej rzeczy (w S2U2, czy nawet LockScreenie z 6.5.x jest możliwość podglądu zdarzeń, itp.)

Przygotowałem trzy wersje blokady:
- z przypisaniem do lewego softkeya: http://www.4shared.com/file/r4uh5sYM/Samsung_LockScreen_Sense_Left_.html
- z przypisaniem do prawego softkeya: http://www.4shared.com/file/MkD68aVh/Samsung_LockScreen_Sense_Right.html
- bez przypisów: http://www.4shared.com/file/W0xkNdtY/Samsung_LockScreen_Sense.html

Wygląd (zmieniona tapeta):



Zmiana opcji:
1. Poprzez katalog ustawień Windows -> Blokada -> Edytuj blokadę (nie we wszystkich ROMach działa)/
2. Poprzez rejestr Windows w ciągu HKCU -> Software -> Samsung -> LockScreen.
- clock: 1 - mały zegar, 2 - duży zegar
- lock: kilka ustawień 0, 1, 2 (domyślne), 3, 4 - zmieniałem na różne, ale nie widzę różnicy, podobno 2 to ustawienie blokady Samsung jako domyślną, a inne zmieniają sposób blokowania, ale nie widzę różnicy.
Polecam zmienić też w normalnych ustawieniach Samsunga automatyczne blokowanie ekranu, gdyż po odebraniu telefonu nie blokuje się automatycznie.
Zmiany tapety w blokadzie dokonuje się poprzez aplikację Album zdjęć Samsunga - wybieramy fotkę i w menu wybieramy Ustaw jako -> Blokada.

*

Offline stelma6

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II (i8000) + S55
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 23, 2011, 03:13:23 »
Po zainstalowaniu tego LockScreena wyłączył się/skasował skin przy połaczeniach przychodzących gdy telefon nie jest zablokowany i wyświetla się to badziewne okienko windows'a, zamiast samsungowskiego na pełny ekran. Nie wiem jak wrócić do poprzednich ustawień, nigdzie nie moge znaleźć rozwiązania :(

*

mgcompany

Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 23, 2011, 09:25:38 »
To dziwne, bo instalka nie zmienia nic w rejestrze, jedynie dodaje wpis o aktywacji katalogu ustawień Windows, a to jest bez inwazyjne. Jaki masz ROM?

*

Offline virusotron

  • Ekspert Toshiba g900
  • *****
  • 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900 -> złomnia 2 ;)
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 23, 2011, 14:19:06 »
@stelman6

Zobacz tutaj.
http://pdaclub.pl/forum/omnia-lite-omnia-2-i-omnia-pro/odrzucenie-rozmowy-z-sms/

Za kształt dialera sa odpowiedzialne dwa pliki ktore tam sa....skopiuj do windows i sr. jezeli nie pomoze to przygotuje inna pare pliczkow ;)

Połączone: Luty 25, 2011, 12:23:43
Ostatnio szukam optymalnej blokady ekranu, gdyż S2U2 powoduje kilku(nasto, a nawet dziesięcio) sekundowe mulenie systemu i po długim czasie szukania w miarę lekkiego programu wybór padł na blokadę ekranu Samsunga z Windows Mobile 6.1. Trochę się pobawiłem nią i działa znośnie, aczkolwiek ma parę braków (ale ma tez kilka plusów).
Plusy:
- współpracuje z odtwarzaczem multimedialnym, radiem FM i alarmem Samsunga
- jest czytelny i nie muli
- zużywa mało pamięci RAM
- nie zamula przy odblokowywaniu systemu
Minusy:
- ogólnie działa na WM 6.5 i 6.5.x, przy czym edycja opcji (w zależności od systemu ROMu) odbywa się poprzez rejestr Windows lub katalog ustawień Windows (nie poprzez menu ustawień Samsunga)
- przy nieodebranych mailach, wiadomościach, czy połączeniach nie przechodzi od razu do wybranej rzeczy (w S2U2, czy nawet LockScreenie z 6.5.x jest możliwość podglądu zdarzeń, itp.)

Przygotowałem trzy wersje blokady:
- z przypisaniem do lewego softkeya: http://www.4shared.com/file/r4uh5sYM/Samsung_LockScreen_Sense_Left_.html
- z przypisaniem do prawego softkeya: http://www.4shared.com/file/MkD68aVh/Samsung_LockScreen_Sense_Right.html
- bez przypisów: http://www.4shared.com/file/W0xkNdtY/Samsung_LockScreen_Sense.html

Wygląd (zmieniona tapeta):



Zmiana opcji:
1. Poprzez katalog ustawień Windows -> Blokada -> Edytuj blokadę (nie we wszystkich ROMach działa)/
2. Poprzez rejestr Windows w ciągu HKCU -> Software -> Samsung -> LockScreen.
- clock: 1 - mały zegar, 2 - duży zegar
- lock: kilka ustawień 0, 1, 2 (domyślne), 3, 4 - zmieniałem na różne, ale nie widzę różnicy, podobno 2 to ustawienie blokady Samsung jako domyślną, a inne zmieniają sposób blokowania, ale nie widzę różnicy.
Polecam zmienić też w normalnych ustawieniach Samsunga automatyczne blokowanie ekranu, gdyż po odebraniu telefonu nie blokuje się automatycznie.
Zmiany tapety w blokadzie dokonuje się poprzez aplikację Album zdjęć Samsunga - wybieramy fotkę i w menu wybieramy Ustaw jako -> Blokada.

za ustawienia odpowiada settings_l jak bede miał dzis trosze czasu to doodam te pliki i dodam plik cpl zeby był widoczyny w ustawieniach
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 12:23:48 wysłana przez virusotron »
NIE pomagam na PW, GG od tego jest forum!

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: [i8000] Nakładki graficzne na Omnie 2
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 13, 2011, 02:14:23 »
Osobiście polecę produkcję Wall-e'go opartą na HomeScreen++
http://eomnia.net/showthread.php?tid=11930

Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .