Samsung Omnia Pro B7610 obudowa

  • 3 Odpowiedzi
  • 4064 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline juniorkm7

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II
Samsung Omnia Pro B7610 obudowa
« dnia: Listopad 15, 2010, 15:44:39 »
Witam
Niedawno kupiłem moją omnie pro i po bardzo krótkim czasie użytkowania porysowała się szybka wyświetlacza i zaczął odpryskiwać chromopodobny lakier z ramki wokół części z wyświetlaczem. Serwis odrzucił moją reklamacją pisząc iż telefon ten nie jest przeznaczony na rynek polski i w związku z tym nie naprawi go. Mam w związku z tym pytanie: Gdzie (i za ile) wymienią mi szybkę na wyświetlaczu na nową oraz przednią część obudowy/ramkę wokół przodu?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 16:23:20 wysłana przez juniorkm7 »

*

Offline jasiorr

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia Pro B7610
Odp: Samsung Omnia Pro B7610 obudowa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 19:41:04 »
hmm ciężka sprawa rozumiem szybkę, ale opłaca Ci się wymieniać obudowę ? Co z tego ze Ci wymienią na nową jak i tak za chwile będą pewnie nowe odpryski... Swoją drogą nie rozumiem tych firm nie uczą się na błędach  :-| robią takie badziewne chromowane obudowy a później człowiekowi po miesiącu wszystko schodzi... Ciekawe czy ten telefon wejdzie w ogóle na Polski rynek...
Co do serwisu to ja nie widzę innej możliwości jak kupno i wymiana na własną rękę obudowy nie wiem możesz próbować na ebayu albo innym ustrojstwie. Wysyłka do zagranicznego serwisu raczej nie wchodzi w grę o ile w ogóle jakikolwiek serwis akceptuje taką formę zgłoszenia reklamacyjnego hehe wątpię.... :E Ja wolał bym już pomęczyć się ze starą obudową niż bawić się w takie coś ;p
ps. w jakim serwisie był telefon ?
W Moich Żyłach płynie benzyna, Zamiast Serca Świszczy Turbina..

*

Offline Visar

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung B7350  Fujitsu Siemens T830
Odp: Samsung Omnia Pro B7610 obudowa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2011, 23:14:40 »
Jeżeli nadal się zastanawiasz nad naprawą to mój znajomy jest świetnym magikiem w te klocki (jedyna osoba której dał bym telefon do naprawy). Ludzie z całej polski zwożą mu graty elektroniczne. Zrobić da się wszystko tylko czy Ci się opłaci?
Ogólnie obudowę możesz zmienić sam chociaż w sliderze jest to trudniejsze bo i telefon delikatniejszy.
Pozdrawiam
Paweł

*

Offline slveck

  • 33
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Samsung Omnia Pro B7610 obudowa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 13:14:52 »
zawsze rozwalała mnie ignorancja i lakoniczne odpowiedzi Samsung Polska. chyba gorszego serwisu nie widziałem. swoją drogą uwielbiam pisać do nich z problemami, szczególnie tymi które są już rozwiązane i potem mieć ubaw z beznadziejnego poziomu fachowości odpowiedzi.