Samsung GT-B7350 Omnia Pro 4 - minimalizacja górnego i dolnego paska

  • 3 Odpowiedzi
  • 3815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam serdecznie!
Jestem nowy na forum także z góry bardzo proszę o wyrozumiałość,
przejdę do mojego problemu:
Mam Samsunga B7350 (omnia pro 4) problem polega na tym, że zainstalowałem ostatnio najnowszą AutoMapę 6.9
odpaliłem i niestety ale widok części AM zasłania dolny i górny pasek narzędzi.Nie da się korzystać przez to w pełni z programu.Problem powstał po zresetowaniu ustawień przed nim wszystko było ok czyli AM wyświetlała się na całym ekranie i nie było żadnych pasków.Pomóżcie proszę :) A drugie pytanie czy da się w tym aparacie pozmieniać kolejność ikonek w menu?

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Samsung GT-B7350 Omnia Pro 4 - minimalizacja górnego i dolnego paska
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2011, 21:50:35 »
kolejność ikon zmienisz bez problemów ..
wejdź w start i przytrzymaj palec długo na ikonie

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Samsung GT-B7350 Omnia Pro 4 - minimalizacja górnego i dolnego paska
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2011, 21:52:39 »
Pewnie zainstalowałeś AM w wersji na Windows CE, a nie Windows Mobile, bo właśnie wtedy występują takie kwiatki z niechowającymi się paskami. Co do zmiany kolejności ikonek w "menu". Chodzi ci zapewne o menu Start - po prostu przytrzymaj palec/rysik na ikonie, po chwili będziesz mógł ją przesuwać. Upuść ją na miejsce, gdzie chcesz ją mieć.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

Odp: Samsung GT-B7350 Omnia Pro 4 - minimalizacja górnego i dolnego paska
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2011, 21:43:24 »
Dzięki bardzo to było takie proste :) i oczywiste.
A czy możecie podpowiedzieć jak ustawia się głośność dzwonka czy tym klawiszem po lewej? Jak zrobić żeby nie odpalał się ekran jak np. przyjdzie wiadomość?