B7300_XXJB3_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili

  • 39 Odpowiedzi
  • 11277 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
B7300_XXJB3_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« dnia: Maj 22, 2010, 21:47:14 »
28.05.2010

Dodałem nowszą wersje Romu z Manilką. Ma już poprawione odtwarzanie w programach z Romu.
Zmieniłem też plik SCS, usunąłem duplikaty plików.
Nie trzeba już używać fixa do odtwarzania.

http://rapidshare.com/files/392667126/B7300_v3a_M2D_2.0_PL.rar.html


Poniżej ten sam zmodyfikowany Rom, ale bez Manili wersja Lite

http://rapidshare.com/files/390423865/B7300_mod_v3_PL.rar






Usunięto:

Qik
Midomi
Podcast
Marketplace
Opera 9
Messenger
Facebook
MSN money
Youtube
MainMenu (Samsunga), to z pod lewego klawisza
Widgety Samsunga (nie w całości, są za mocno zintegrowane) i Opery
Widgety Windowsa wraz z instalacja i szukaniem w Internecie
Inne języki niż polski i angielski ze słownika xT9 też
Dzwonki MP3, oprócz domyślnego "Samsung Tune", dodaje osobno w archiwum
Tapety (każdy sobie dogra, co chcę), dodaje osobno w archiwum
I wiele niepotrzebnych plików, które wcześniej ominąłem


Dodałem (zintegrowałem):

Manila 2.0 (wersja Lite nie ma Manili)
HTCEmu dla działania programów z HTC wykorzystujących sensor ruchu
Biblioteki SDK 2.2 Samsunga (nowsza wersja)
Adobe Flash Lite 3.1
NET CF v3.5
DiapUpEnablerDisabler 0.6 PL, do wyłączania różnych typów połączeń z internetem, działa z Manilą (nowsza wersja)
RegEdit 0.7 PL (do edycji rejestru)
Advanced Configuration Tool 3.3 PLK (program do edytowania różnych ukrytych ustawień)
Total Commander 2.5PL
MortScript V4.3, program potrzebny do działania moich programików i fix'u dla pogody w Manili
Task Manager (był razem z programem Mortiscript, taka lepsza wersja systemowego Menedżera zadań)
Programiki napisane przez ze mnie do:
1. SoftResetu teleofu, jest szybciej niż wyłączanie słuchawką.
2. Wgrywanie "hurtowe" programów CAB (muszą być na karcie w katalogu CAB)
   podczas wgrywania, programy mogą wyświetlać komunikaty jak np:
   Opera10 czy ma być domyślną przeglądarką, musimy odpowiedzieć,
   inne programy, że trzeba zresetować telefon, tu musimy nie pozwolić na reset,
   dopiero na sam koniec jest komunikat o zakończeniu instalacji wszystkich programów
3. Dodawanie wpisów do rejestru, pliki reg (muszą być na karcie w katalogu REG)

Wszystkie dodatkowe programy mają skróty w folderze "Aplikacje"


Zmieniłem:

"Karta Pamięci" na "Karta Pamieci", niektóre programy mogą mieć problemy jak są polskie znaki w nazwie
Wyłączyłem uruchamianie się ActiveSync w tle.(po synchronizacji z PC trzeba samemu go wyłączyć)
Dodałem Autorotację dla "Total Commander'a" i "Eksploratora plików", można samemu dołożyć inne programy poprzez rejestr
Odblokowałem możliwość ręcznego obracania ekranu, można dodać pod klawisz w ustawieniach Windowsowych
Odblokowałem Ustawienia Windowsowe, częściowo pokrywają się z Samsungowymi

Ustawiłem:

1. "Połączenia przeglądarki" na "Automatycznie wykryj ustawienia"
2. Ikona "X" "Zamyka działający program..."
3. Włączone Zarządzanie energią dla karty SD, zmniejsza pobór energii, kiedy karta nie jest używana
4. Zmieniłem wygląd skrzynki SMS na Windowsową, dział z Manilą i SPBShell, jest szybsza



Instalujemy tak jak każdy ROM na Omnii Lite. Wszystko, co potrzeba w paczce.

1. Instalujemy poprzez "BUCKINGHAM_Downloader_v.2.4.2.exe", nie instalować na systemach 64bit.
   Ja robie to na Windowsie XP, przynajmniej nie wyskakują dziwne bledy.
2. Po całkowitym wgranie i uruchomieniu, robimy HARD REST,
   dzięki niemu zyskujemy ok. 60MB wolnego miejsca, czekamy aż się włączy ponownie
3. Pogoda jest domyślnie ustawiona dla Warszawy (wymaga tego fix od pogody, aby była jakaś miejscowość)
   Jak chcemy dodać swoją miejscowość MUSIMY najpierw WYKASOWAĆ Warszawę, miejscowość, która jest dodana jako pierwsza będzie wyświetlana pod zegarem (dotyczy Romu z Manilą)
4. Testujemy nowy ROM z M2D
5. Proponuję doinstalować sobie S2U2 (np.S2U2-2.41-QVGA-PL) fajny dodatek do odblokowywanie telefonu,
   ładnie się komponuję z Manilą

pozdrawiam 4Mic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2010, 12:29:39 wysłana przez 4Mic »
Omnia II, Rom własny JH2

*

Offline Zdolny

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2010, 09:55:23 »
Wiem kolego, że pewnie sie narobiłeś robiąc teg roma... ale niestety musze być krytyczny...
Zrób nastepującą rzecz... hard reset... po hard reset skonfiguruj jednen dostep przez wifi... wpa-psk (ja od tego zaczynam konfiguracje telefonu)... a potem..
Potem: ani nie dziala IE... ani nie działa exchange i synchronizacja... (ale na przykład działa pobieranie pogody  :P )
Do tego... rom z automatu nie pobiera ustawień operatora..  :O to też wysłanie MMSa jest nie możliwe.. trzeba to ręcznie dorabiać...
/Zdolny
HTC HD2 / HARD SPL / LEO Storm v.1.2.6 by Lobuz_1 PLK / Radio: 2.07.50.27_2

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2010, 11:49:17 »
Jakiego masz operatora, jak Plusa to podobno są problemy i trzeba ręcznie ustawiać połączenia. Ja mam w Heyah i wszystko dobrze dział. Spróbuj ręcznie wybrać operatora w zakładce "Ustawienia-Ustawienia sieciowe-Ustawienia operatora". Połączenia WiFi działają też dobrze, testowałem na dwu punktach dostępowych i wszystko działa.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 19:27:31 wysłana przez 4Mic »
Omnia II, Rom własny JH2

*

Offline Zdolny

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2010, 12:01:54 »
Ano mam Plusa... ale już nie sprawdze bo żona powiedziała że woli SPB :-)
/Zdolny
HTC HD2 / HARD SPL / LEO Storm v.1.2.6 by Lobuz_1 PLK / Radio: 2.07.50.27_2

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 23, 2010, 21:57:07 »
czy usunięcie dźwięku wysłanego SMS/MMS to problem ROM czy rejestru? Dodam że temat nie do końca rozpracowany w B7300?

Połączone: Maj 24, 2010, 00:35:25
wygląd rewelacyjny
jednak ma bugi: nie odtwarza plików wav, mid , aac - błąd podczas otwierania plików
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2010, 00:35:25 wysłana przez gsmbydgoszcz »

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2010, 12:37:31 »
Witam ja też jestem ciekawy czy można to ustrojstwo wywalić strasznie to uciążliwe jest a romik oczywiście zapodaje do fona i na testy  :ok:

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2010, 16:37:05 »
Wysyłałem teraz na próbę wiele SMS i tak:
Jak wyślecie ze skrzynki SMS Windowsowej i wyłączycie w "Opcje wiadomości"- "Żądaj powiadomienia o dostarczeniu wiadomości" to jest błoga cisza, nic nie gra.
Potem postaram się poszukać co tak wam "gra" i jak to wyłączyć na stałe.
Omnia II, Rom własny JH2

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2010, 21:05:41 »
Alo!

Takoż i ja wgrałem i musze powiedziec, że malinka:-) Wgrałem wersję lite, bez Manilii, bo lubie mieć czysty system i potem doinstalowac (a co najważniejsze odinstalować jesli zajdzie potrzeba;-) to, co mi faktycznie potrzebne. Zwłaszcza, że indywidualną instalkę Manilii 2 znalazłem na innym forum zamieszczoną tam także przez 4Mic-a:-)

+ bardzo fajnie ustawione ikonki w menu Start, kolejnośc taka jak trzeba (czcionka troche mniejsza? ale nie szkodzi:-) )
+ medal za Ustawienia, w których wchodzimy bespośrednio do ustawień Windowsowych bez tych Wizadrów-koszmarków Samsunga, szybsze są do obsłużenia
+ mam Erę - ustawienia operatora automatem zadziałały bez problemu przy pierwszym uruchomieniu po wgraniu ROMu

Nie wiem o co chodzi z SMS-ami w stylu Windows/Samsung, odpalałem telefon zarówno z wpisem do rejestru Samsung jak i ten drugi (Windows) i nie widzę różnicy jak wchodze w skrzynkę/pisze sms-y. Czy chodzi tu o włączenie tryubu 'czatu' (wiadomości łączone w watki), zwany w Samsungu Rozmowa? Szczegónie zaintrygował mnie opis, że Windowsowe są szybsze a na szybkości obsługi skrzynki sms-owej bardzo mi zależy, ponieważ w/g mnie to największa bolączka Lite. Jak sprawdzić co mam aktualnie włączone?

Ze swojej strony dodałbym jeszcze wyciszenie dźwięku spustu migawki aparatu, żeby nie było tego hałasu przy robieniu zdjęcia;-)

P.S.
Czy u Was też takie bagi są w T9, że znika czasem podczas pisania sms-ów? tzn nie widac tej linijki z podpowiadanymi wyrazami?

Pozdro i big thanks dla autora ROMu!
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 21:07:16 wysłana przez abramq »

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2010, 21:42:58 »
Bo ta skrzynka domyślna SMS Windowsowa, włącza się tylko poprzez Manilkę lub SPBShell. W tym Romie co masz bez Manili, jak klikniesz "Wiadomości" to zawsze włączy się skrzynka Samsungowa. Aby włączyć skrzynkę SMS Windowsową musisz ją uruchomić z pozycji telefonu, czyli lewa słuchawka włącza telefon i wtedy dolny prawy róg "koperta" lub "Menu", ale tu tylko jest możliwość wysłania SMS. Inna możliwość to kliknąć "Start"-"E-mail"-"Wiadomości SMS" i teraz masz całkowity dostęp do skrzynki Windowsowej.
Wszystko to będziesz miał na tym Romie jeśli nie zmieniłeś wpisu w rejestrze.
A wygląd skrzynek możesz sobie porównać na tym forum gdzie zamieściłem obrazki
http://www.eomnia.net/showthread.php?tid=6236&pid=36504#pid36504
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 21:48:12 wysłana przez 4Mic »
Omnia II, Rom własny JH2

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2010, 07:58:01 »
Jak zwykle masz racje;-) Wchodziłem do sms-ów zawsze poprzez Widomości (mam je tez podpiete pod lewy boczny klawisz sprzętowy) i tam witał mnie Samsung, ale po wejściu tak jak mówisz jest Stary Dobry WM:-)
Lubie stary, oryginalny interfejs WM, chociaż na ekranie Omni wszystkie zakładki, check-boxy itp. elementy są wtedy malutkie, ze rysik się przydaje, stąd pewnie Samsung wymyślił te wszystkie swoje Wizardy z dużymi przyciskami - szkoda tylko ze sa tak niedopracowane i na dodatek powolne.

p.s.
Ponawiam swoje pytanie o problemy ze znikającym T9, czy ktoś też się spotkał?
Załamuje mnie też, że jak dodaję jakiś wyraz do słownika w trakcie pisania wiadomości, to po dodaniu...musze go jeszcze raz pisać, żeby wskoczył do treści wiadomości... Jednak HTC miał obsługe widomości perfekcyjną, trzeba przyznac...
No i jeszcze jak by się udało ten dźwięk migawki wyzerowac:-)
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 08:03:39 wysłana przez abramq »

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2010, 14:04:13 »
Ze swojej strony dodałbym jeszcze wyciszenie dźwięku spustu migawki aparatu, żeby nie było tego hałasu przy robieniu zdjęcia;-)
W pierwszym poście jako załącznik, plik CAB, który wyłącza dźwięk migawki przy aparacie.
Należy mieć ustawioną "migawka 1"
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 22:58:25 wysłana przez 4Mic »
Omnia II, Rom własny JH2

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2010, 16:58:07 »
pytanie.czy w manilce mozna sciszac i podgłaśniac dzwięk w odtwarzaczu muzyki?

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2010, 23:11:33 »
Głos można regulować tylko systemowo, przyciskami z lewej strony
Omnia II, Rom własny JH2

Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2010, 08:47:26 »
 :ok:jak na razie bajka,działa ok.zauważyłem tylko ze  na głównym ekranie z pod klawisza Ksiażka tel .odpala mi się aparat foto,oraz na panelu z programami gdy zmieniłem ilośc kolumn i rzędów ,a nawet do powrotu do wersji z trzema kolumnami opisy pod ikonami "wlazły"pod ikonki.Czy jest mozliwość żeby na głównym ekranie między kalendarzem a dolną belka wcisnąc z 3 szybkie okna najcześciej wybieranych programów.Gdzieś coś takiego już widziałem w  wersji na Htc od Ryrzego.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2010, 08:55:04 wysłana przez wojtiw »

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3 z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2010, 10:25:37 »
Widzę, że musiałeś używać konfiguratora Manilki. Dodałem go do niej ale jest on bardzo "upierdliwy". Jak coś w nim zmienisz to potrafi inna rzecz popsuć. Skrót do książki telefonicznej musisz na nowo dodać w nim i pamiętać aby po zmianie nie dawać „zastosuj” (bo to psuję) tylko zapisz. Ilość kolumn najlepiej nie ruszać bo się wtedy takie rzeczy dzieją, a przy naszym ekranie 3' więcej ikonek w rzędzie upychać to już przesada, chyba że z lupą chodzisz i masz palce jak zapałki.
Najlepiej to zrobić HardReset i od nowa.
Omnia II, Rom własny JH2

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2010, 21:39:59 »
coś nie tak z tymi przeróbkami -chodzi o plusa , nie da się korzystać z internetu i z synchronizacji, na tym samym romie ale oryginalnym tym tureckim nie ma żadnego problemu

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2010, 00:33:05 »
Z Plusem to od początku było problemy, trzeba ręcznie wpisać wszystkie dane do połączenia z internetem i MMS. Już było trochę postów na ten temat na różnych forach i tylko ręczne wpisanie pomógł. Ale można też spróbować wybrać innego operatora niż plusa, zatwierdzić i ponownie wybrać Plusa. U niektórych to pomogło. Trochę to dziwne ale skuteczne.
Omnia II, Rom własny JH2

*

tomwil

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2010, 09:05:14 »
to nie to... po HR system wykrywa nową kartę i jeśli pozwolisz na automatyczną konfigurację to ustawi wszystko jak powinien. Z tym, że później tego nie widać (ani w ustawieniach ani system go nie widzi). Dopisanie ręczne też nie pomaga - efekt taki sam jak z automatu. Nie widać w ustawieniach - nie widzi ich system. Ja sobie poradziłem wchodząc w ustawienia automatyczne ale nie z menu ustawień tylko klikając na ikonę połączenia na górnej belce - w automatyczną konfigurację. Dodało i łączy.

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2010, 09:20:47 »
Czyli ustawienia zapodane z automatu dzialaja, ale nie mozesz ich podejrzec/zmienic?
To u mnie w Ezre wyglada to podobnie, fon po wykryciu karty zapytal i wszystko ustawil jak trzeba, ale faktycznie te nowe polaczenia sa ukryte w normalnym konfiguratorze (przypuszczam, ze to juz urok Samsungowej filozofii).

JA

*

tomwil

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2010, 10:13:22 »
chyba raczej nie, bo ustawienia z automatu powinny być widoczne w ustawieniach połączeń, a tam jest pusto. Natomiast w NoData je widać, tylko co z tego skoro system ich również nie widzi. Po ponownej konfiguracji automatycznej (ikonka 3G i tam Ustawienia Operatora) zostają uwidocznione  :E  czyli system je widzi i widać je w ustawieniach połączeń. Raczej nie jest to wina Samsunga. Miałem już podobne objawy na innych PDA. Raczej systemowy babol. Za krótko bawie się tym PDA żeby coś powiedzieć więcej. Z tego co pamiętam na 6.1 tego nie było czyli możliwe, że coś z 6.5...
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 10:15:38 wysłana przez tomwil »

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2010, 10:27:11 »
4Mic czy mozemy spodziewac sie nowej wersju tego romu :) ??? i czy planujesz nowe wypieki ???

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2010, 10:33:39 »
4Mic czy mozemy spodziewac sie nowej wersju tego romu :) ??? i czy planujesz nowe wypieki ???
Człowieku wyluzuj, ciesz się, że ktoś w ogóle bezinteresownie poświęca swój czas i dzieli się swoją pracą za darmo a Ty już tupiesz nogami i mnożysz znaki zapytania.
Poza tym sam najpierw zrób coś od siebie, rusz mózgownicę i zobacz jakie w ogóle są dostępne ROMy, z kiedy najnowsze i i jaki jest ROM 4Mic'a i porównaj.

JA

*

tomwil

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2010, 11:32:34 »
szkoda,że wywaliłeś kalendarz dotykowy a zostawiłeś np ramkę cyfrową  :-|

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2010, 11:50:53 »
szkoda,że wywaliłeś kalendarz dotykowy a zostawiłeś np ramkę cyfrową  :-|
Nigdy nie zrobi się takiego ROMU, który by się wszystkim podobał;-)
Ja jestem zwolennikiem, żeby robić zawsze jedną wersję ROMU w takiej właśnie wersji 'clean', czyli ze standardowym zestawem aplikacji, bez doinstalowywania czegokolwiek ale tez i bez usuwania standardu. Żeby nie uszczęśliwiać ludzi na siłę, bo to zawsze się komuś coś nie spodoba;-) A doinstalowac zwawsze można. A potem odinstalować - luzik:-)
JA

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2010, 12:48:03 »
szkoda,że wywaliłeś kalendarz dotykowy a zostawiłeś np ramkę cyfrową  :-|
Kalendarz dotykowy czyli samsungowy cały czas jest w Romie. Wystarczy wejść do niego poprzez budzik, "Start"-"Zegar". Na pierwszej stronie Manili (Rom z Manilą 2D 2.0) jest możliwość wejścia tylko do kalendarza Windowsowego, taki skrót ma Manilka i tego nie zmienisz. Możesz tylko dodać sobie skrót do zegara samsungowego w programach.
Omnia II, Rom własny JH2

*

tomwil

Odp: B7300_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2010, 13:45:27 »
jeszcze jedna drobnostka. Ikona roamingu (taki trójkącik) kaszani się z ikoną siły sygnału. Nachodzą na siebie.

*

Offline Mak-327

  • *
  • 72
  • Sprzęt: MIO A701, OMNIA LITE
SU2U i orginalne rozblokowywanie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2010, 09:34:15 »
Zainstalowałem sobie SU2U i mam następujące pytanie. Jak mogę wyłączyć orginalne rozblokowywanie z telefonu. bo teraz musze sówać raz w SU2U potem kolejny raz sówać górny pasek.
REGULAMIN

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_XXJB3_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 15, 2010, 09:44:43 »
"Ustawienia-Ust.wyświetlacza-Zablokuj ekran" i odznacz "Blokada, gdy urządzenie zostało obudzone"
Omnia II, Rom własny JH2

*

Offline Mak-327

  • *
  • 72
  • Sprzęt: MIO A701, OMNIA LITE
Odp: B7300_XXJB3_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2010, 07:50:21 »
Samsungowskie ustawienia alarmu nie działają. Ustawiłem sobie alarm niby wszystko OK, ale do roboty zaspałem. Telefon informuje o Alarmie ale nie gra muzyki. Choć ustawią taką samą jak dzwonek telefonu jest dalej to samo. Orginalny Windowsowy Działa OK.
REGULAMIN

*

Offline 4Mic

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: B7300_XXJB3_mod_v3a z M2D_2.0 i bez Manili
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2010, 09:25:03 »
Właśnie sprawdziłem alarm samsungowy i wszystko działa. Może poprostu źle coś ustawiłeś?
Omnia II, Rom własny JH2