wgrywanie wlasnej wersji systemu operacyjnego PSION EP10

  • 0 Odpowiedzi
  • 16916 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wgrywanie wlasnej wersji systemu operacyjnego PSION EP10
« dnia: Październik 03, 2013, 11:05:00 »
Witam serdecznie.
mam specyficzne zadanie do rozwiazania.
posiadam do obslugi duza ilosc urzadzen PSION EP10. chodzi toto na windowsie mobile 6.5. w mojej firmie uzywa sie tego urzadzenia razem z zainstalowanym dedykowanym sterownikiem do skanera [ kodow kreskowych ] oraz z zainstalowana aplikacja do obslugi magazynu, tras, gps etc. instalacja tego wszystkiego odbywa sie za pomoca kart pamieci z odpowiednimi instalkami, i jest do dosc czasochlonne.
chcialbym uproscic cala procedure w jakis sposob , w windowsie mobile mozna bylo zrobic zrzut calego systemu z zainstalowanymi programami etc do pliku IMG, ktory mozna bylo wrzucic na urzadzenie. czy istnieje mozliwosc zrobienia " zrzutu" gotowego terminala do pliku, i wgranie tego pliku [ calego softu ] na kolejne urzadzenie ? oczywiscie w jakis wzglednie przystepny sposob [ jakas tam wiedze powiedzmy posiadam ; )]
sam system na to urzadzenie wgrywa sie poprzez karte pamieci z plikiem IMG , i uruchomienie terminala odpowiednia kombinacja klawiszy. chcialbym utworzyc taki plik img tylko z zainstalowanym juz oprogramowaniem. za cholere nie wiem jak sie za to zabrac, czasy windows mobile i windows mobile 6.5 to dla mnie prehistoria, kariere skonczylem na MDA 3 ... : )
o gruby hajs sie panowie rozchodzi, pomozcie : )
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 11:30:02 wysłana przez prozac0 »