Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo

  • 7 Odpowiedzi
  • 2666 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« dnia: Styczeń 15, 2003, 15:10:34 »
Witam
jestem nowym czlonkiem tego forum bo od dwuch dni jestem posiadaczem Uniden Uni Pro PC100 ... na wstepie chcialbym sie dowiedziec o waszych opiniach na jego temat.

Moje drugie pytannie dotyczy oprogramowania

Poszukuje programow do czytania i edycji plikow wordowskich i excelowskich ... interesuje mnie tez przegladarka pdf-ow ... czy mozecie mi jakos pomoc w tej kwesti ??

Z gory dziekuje

Pozdrawiam
pocisk

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2003, 12:49:16 »
Mialem go - PDA calkiem przyjemne w obsludze - na baterie AA a to dla mnie niepodwazalny + oraz wbudowany modem z gniazdem telefonicznym... tu sie zalety koncza - WINCE 2.01 umarlo jakies 2 lata temu - soft jest robiony na 3.0 wzwyz - czasami mozna znalezc cos na 2.2 - czyli LIPA
1. nie ma mozliwosci edycji ani czytania doc i xls
2. przegladarka pdf - acrobat reader jest na 3.0 wzwyz

Mozesz jedynie skorzystac z Mobile Pocket Readera do czytania ebookow, polecam Ibrowser 1.1 do przegladania www - marny html ale zawsze cos. Niestety czasy tego PDA przeminely i softu na niego jak na lekarstwo...

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2003, 16:21:43 »
a cos takiego jak POCKET WORD I POCKET EXCEL nie mozna wgrac na iego ??

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2003, 17:31:21 »
a skad to wezmiesz ??? Nie ma instalki - to jest integralna czesc systemu Pocket PC !! I nigdy nie bedzie dzialac na WinCE 2.01 ... Poza tym widzialem, ze sprzedajesz go na Allegro ;) - a qmpel jeszcze dzis mnie meczyl zebym Ci cos przez FTP puscil... ten, ktory Ci go sprzedal jesli sie nie myle...

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2003, 19:13:41 »
MI BARDZO ZALEZY NA ODCZYTYWANIU PLIKOW WORDOWSKICH I EXCELOWSKICH ... MIALEM KIEDYC CASSIOPEIE A 20 Z WINDOWS CE 2.0 I TAM COS TAKIEGO MIALEM .. PO TWOIM POSCIE TROSZKE SIE DO NIEGO ZNIECHECILEM :( I WYSTAWILEM GO NA ALLEGRO ... JAK GO NIE SPRZEDAM TO TRUDNO :)

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2003, 21:23:36 »
i tu jest pies pogrzebany !
Miales Cassiopeie a nie Unidena :( - czy na Cassiopeia instalowales tego Worda i Excela czy juz byl z Windowsem ??? Widzisz, to przede wszystkim zalezy od producenta PDA co na nim znajdziesz- np. Compaq dorzuca za..biste narzedzie - Qutilities bez ktorego nie wyobrazam sobie zycia z PDA firmy Compaq ! Oczywiscie narzedzie to nie dziala na innych PDA... poza tym jest dostarczone wraz z systemem.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2003, 21:26:52 »
bajbusek: co to jest to "za..biste narzedzie - Qutilities"?
Pozdrawiam,
biblo

Uniden PC100 z Windows CE 2.0 - pomoc w znalezienu oprogramo
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2003, 23:17:38 »
standardowe zaimplementowane w kazym Compaqu - od Aero do Ipaqa - odpalasz je jednym klawiszem - na Ipaqu taki "gzuiczek Q" a na Aero z lewej strony przy "przewijarce" - pod tym klawiszem masz menu:
1. close active tasks
2. close all tasks
3. File Explorer
4. Game keys
5. Power
6. Volume
7. Qutilities
8. Backlight
9. Exit

Jest to swego rodzaju skrót do szybkiego menu, ktrore mozna sobie customizowac w dowolny sposob - np dodac nowa zakladka z najczesciej odpalanym softem - wygodne dziala w kazdym momencie - np. grasz w ulubiona gierka i dochodzisz do wniosku, ze dzwiek za cicho albo podswietlanie niepotrzebne - musialbys przechodzic przez mase menu, minimalizowac okienka, szukac paska podglasniania, etc. - a tak wciskasz 1 guzior i wuala... dla mnie rewelka - slyszalem, ze sa takie programy nie tylko na Compaqa ale ten jest na prawde super !