Problem z windows ce 6.0

  • 5 Odpowiedzi
  • 4031 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z windows ce 6.0
« dnia: Styczeń 14, 2011, 13:15:59 »
Cześć. Mam problem z netbookiem na którym jest wgrany windows ce 6.0, problem jest w tym, że jak klikam np: na mój komputer, to okno się nie otwiera i system zamarza, ale kursorem myszy dalej mogę ruszać. Jak klikam na jakiś katalog, który jest na pulpicie, to jest to samo, a programy z pulpitu da się otworzyć (pod warunkiem, że wcześniej nie kliknę w my computer lub jakiś katalog). Komputer jest nowy i nic nie było na nim instalowane. Ma ktoś z was jakiś pomysł?

Odp: Problem z windows ce 6.0
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2011, 19:32:29 »
Nikt?

Odp: Problem z windows ce 6.0
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2011, 12:50:19 »
Nie macie pomysła żadnego?

Odp: Problem z windows ce 6.0
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2011, 18:37:30 »
Ale lipa. Jedynie Adsense mi odpowiedziało, ale i tak nie na temat, więc nie kliknąłem.

*

don.kamillo

Odp: Problem z windows ce 6.0
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 19:14:35 »
Zauważ, że to nie jest sprzęt rozchwytywany, więc supportu dużego nie ma. Podejrzewam też, że masz to na jakimś chińskim urządzeniu, typu miniHT, czy coś w ten deseń, a takich urządzeń jest naprawdę mało. Mało kto ładuje się w takie coś. Zobacz zresztą, jak rzadko w dziale windowsa CE pojawiają się nowe posty. No i sam WinCE 6 nie jest jakoś ubóstwiany przez developerów.
Na tej stronce jest trochę o tych problemach, nawet podobnych do Twojego:
http://pdaclub.pl/forum/ogolnie-windows-ce/miniht-z-allegro-czy-ktos-wie-cos-wiecej/330/

PS. Nie 'pomysła', tylko 'pomysłu' :P

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Problem z windows ce 6.0
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 19:37:40 »
jeśli to faktycznie netbook made in china w rodzaju miniHT to rada może być jedna - pozbądź się tego wynalazku jak najszybciej