Problem z TCPMP

  • 1 Odpowiedzi
  • 3575 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z TCPMP
« dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:02:14 »
Witam,

HELP!!!  mam nastepujacy problem :( ((

po wlaczeniu odtwarzacza i kliknieciu na filtry, w Emulatorze WinCE widze posrod wielu pozycji (avi) oraz (mp4) ... niestety po wlaczeniu tego samego playera na nawigacji Lark 50.2, pozycji tych juz nie widac (sa za to wszystkie inne) ... wymuszenie widoku wszystkich plikow (*.*) i wlaczenie .avi tez nic nie daje bo go nie wczytuje ...

tak jakby player nie wczytywal bibliotek np. Ffmpeg.plg

Nie sadze zeby zwiazane bylo to z rejestrem :(
bo jak usuwa mu sie pliki .plg z bibliotekami np. Matroska.plg to przestaje rowniez widziec w menu te rozszerzenia.
Wniosek bylby ze player zczytuje przy odpaleniu caly folder w poszukiwaniu pluginow.
Dlaczego nie odczytuje Ffmpeg.plg ??? (w zadnym z 5 czy 6 playerow jakie odpalilem).
Dodam, ze wlasciwosci plikow sa takie same dla wszystkich.

W jaki sposob moze to byc blokowane ??? ? ... i czemu akurat avi ?! :( (((((
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 23:04:52 wysłana przez ..k..l..m..n.. »

Odp: Problem z TCPMP
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2011, 20:18:34 »
Mam dokładnie ten sam problem. Na moim Larku 43.1 odpalenie jakiegokolwiek filmu czy muzyki dzięki menu Larka i tcpmp to banalnie prosta rzecz. Próbowałem ten sam manewr przeprowadzić na 50.2 kolegi (nawiasem mówiąc pochwaliłem mu się przedwcześnie, że zrobię z jego sprzętu kombajn multimedialny w 3 minuty) i kicha! Przewaliłem "cały" internet, problem się pojawia w paru miejscach, ale żadnego rozwiązania nie odnalazłem. Mam wrażenie, że coś zostało przymieszane w samym Windows (na jednym i drugim Larku jest Win Ce 5) i nie widzę powodu, żeby miało to nie działać z innej przyczyny. Nie miałem okazji sprawdzić na innych playerach, ale skoro piszesz, sprawdziłeś 5-6 to raczej potwierdza moje domniemania. Mam jeszcze zamiar pogrzebać w rejestrze, chociaż nie wiem czy coś znajdę.