martwy dot320, irda-activesync i ognia

  • 0 Odpowiedzi
  • 725 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martwy dot320, irda-activesync i ognia
« dnia: Marzec 12, 2005, 15:04:30 »
hm
1
jestem  posiadazem dot320 przez ostatni tydzien szczesliwym posiadaczem a od wczoraj nieszczesliwym
naładowałem baterie wyłaczylem go i juz sie nie che włączyc "mogiła" nic nie pomaga zaden  reset

2
chcialbym pozyczyc lub zakupic kabelek usb do DOTa jesli ma ktos na zbyciu lub wie gdzie mozna kupic prosze o kontakt

3
jak ktos zna link  albo moze wyslac mi  na meila  rom do wgrania bede wdzięczny

4
jak nic nie zorbie moge sprzedac dota na czesci ,nowa bateria,wyswiatlacz sprawny na 100% obudowa na 5- letkie otarcia (tydzien urzytkowania)
_________________________________________________________
5
widze ze wiele osob nie moze  synchronizowac dota przy pomocy irdy i programu ActiveSync
ja na poczatku tez nie mogłem,łaczył sie ale w nieskonczonosc  ...:/
ale jest na to rada
na poczatku trzeba wejsc w polaczenia i utworzyc nowe polaczenie  "nie napisze dokłądnie jak bo dot mi padł i pisze z pamieci"

w polaczeniach utowrzyc nowe połaczenie  w 1 okienku wybrac srodkową opcje ===> next puźniej wybrac  "irde" w opcjach predkoc dac na full
"finish"

no i teraz pojawia sie kłopot bo w ten sposób sie nie połaczy
(nie włanczamy tego polaczenia)
teraz trzeba zrobic czary mary :P
wchodzimy w Moj komputer\windows\  i szukamy no własnie  takiego pliku
"repllog"   jesli mamy juz utworzone to polączenie podczerwieni  klikamy "repllog"  wyskakuje okienko łaczy sie i TADAM !! juz mamy polaczone :)
 

jesli ktos nie che ciągle włazic do folderu windowsa moze utworzyc plik BAT
najletwiej to zorbic w notatniku wystarczy napisac
start repllog
i zapisac np pod nazwą  repllog.bat
utworzony plik mozna wrzucic sobie na pulpit i wystarczy go kliknąc aby  uruchomic to połączenie :D