Odblokowanie Medion MD95740 (MD PNA 500T)

  • 3 Odpowiedzi
  • 7900 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odblokowanie Medion MD95740 (MD PNA 500T)
« dnia: Wrzesień 13, 2006, 15:25:40 »
witam wszystkich

Mam Mediona MD 95740 (PNA500T) win CE.net 4,2 CORE. Kupiłem go niedawno w niemczech w "second hand" Wraz nim dostałem wszystkie kable, kartę SD 1 GB oprócz płyt CD z instalkami. W urządzeniu zainstalowany jest program Medion Nawigon 5 z mapami Europy oczywiście bez polski. Od znajomego dostałem kartę SD z programem Tom Tom z mapą polski lecz moje urządzenie jej nie widzi.
Sporo czasu spędziłem na czytaniu różnych postów na forum i wyczytałem iż jest to wina zablokowanego win?! ale zabardzo nic z tego nie zrozumiałem.

w związku z tym moje pytanie:

1. Czy można go odblokować, jeśli tak to w jaki sposób?
 
2. Czy robi się to analogicznie jak opisano w sytuacji Mediona MD 95901 MD PNA 240T?

3. Jakie programy są mi do tego potrzebne?

4. Co zrobić aby moje urządzenie czytało kartę SD z mapami Tom Tom czytał mapę.

Proszę o pomoc i wyrozumiałość, łagodne potraktowanie i nie rzucanie mięsem we mnie odrazu.

Odblokowanie Medion MD95740 (MD PNA 500T)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2006, 00:23:13 »
- tak mozna go odblokowac
- tak robi sie to bardzo podobnie
- active sync
- aby czytalo Ci mapy TomToma musisz wykupic licencje, lub pobuszowac na necie

zajzyj do PM

Odblokowanie Medion MD95740 (MD PNA 500T)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2006, 08:27:35 »
Witam ponownie!
thx za szybką odp.

Zaczynam brać się do zabawy z moim urządzeniem ale mam jeszcze jeden problem. Nie posiadam żadnej instrukcji do jego obsługi i wszystko co robie jest na zasadzie prób i błędów. W związku z tym jest kolejne pytanie:

1. Czy ktoś posiada instrukcję do obsługi takiego urządzenia lub podobnego. Jeśli tak prośba o przesłanie na 123bartulus@poczta.fm

2.Jak robi się "soft reset" - domysłam się że jest to wyłączyć/włączyć urządzenie przyciskiem POWER ???

3. Jak robi się Hart reset - wyjąć baterię???

4. I co oznacza "PM"

Domyślam się, że moje pytania mogą wydawać się głupie, banalne i tendencyjne, ale na komputerach i urzędzeniach im podobnym znam się tak, jak na budowie młotka.

Odp: Odblokowanie Medion MD95740 (MD PNA 500T)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2010, 19:16:24 »
Przepraszam za odkopanie tematu, ale czy ktoś mógłby i mi dać instrukcję jak odblokować tego Windowsa, chce zainstalować Automapę, te nowe chyba bez problemu dzialaja na WinCe 42. Albo chociaz podpowiedz jak wejsc na tym urzadzeniu do eksploratora plikow tak aby przegladac zawartosc karty i ewentualnie odpalic auto mapę z karty. Wtedy zainstalowalbym ja na czytniku kart i wlozyl tylko do urzadzenia. Da się tak zrobić?