[WinCE 5.00] Windows sound

  • 1 Odpowiedzi
  • 14370 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[WinCE 5.00] Windows sound
« dnia: Maj 30, 2016, 15:36:54 »
Symbol MC9090
Windows CE ver. 5.00
Potrzebuje zmienić dźwięk systemowy, przykładowo plik o nazwie ASTERISK.
#1 Czy jest opcja w CE podobna do przykładowo dostępnego w Win 7: Panel sterowania > Dźwięk > zakładka: Dźwięki
#2 Po podłączeniu do komputera, przez stacje dokującą, dostałem się do katalogu Windows, gdzie przechowywane są dźwięki WAV, jednak ja je odtwarzam bezpośrednio na urządzeniu, po przez AudioSamp, dźwięk jest ok, jednak jak chcę odtworzyć dźwięk na PC to już jest tylko dziwne piknięcie, taka sama sytuacja jest odwrotnie, czyli jak mam dźwięk na PC ok to na terminalu już nie, jak by to była kwestia kodowania dźwięków.
Może jest to nie możliwe do wykonania, albo to kwestia jakiegoś softu, będę wdzięczny za każde nakierowanie.

Odp: [WinCE 5.00] Windows sound
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2016, 11:45:13 »
Troszkę poszperałem, poduczyłem się, ale i tak doszedłem do punktu, z którego nie potrafię ruszyć dalej.
Korzystam z oprogramowania Wavelink.
Problem z jakim się teraz męczę to zwiększenie dźwięku ERROR BEEP, drugie wyjście to zmiana dźwięku, który będzie brzmiał głośniej.
Udało mi się zmienić dźwięk w w/w kluczu, ale tylko na dźwięk jakie znajdują się w folderze Windows, nie mogę użyć dźwięku jaki sam wgram.
Kolejne pytanie, jak wgrać nowy dźwięk, tak aby system mógł go otworzyć, nie wiem czy to kwestia kodowania?