Mini notebook - problem z klawiaturą

  • 4 Odpowiedzi
  • 6625 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rashed

  • 9
  • Sprzęt: Toshiba e800
Mini notebook - problem z klawiaturą
« dnia: Sierpień 24, 2011, 21:30:52 »
Witam , z góry przepraszam jeśli wstawiłem temat w złym miejscu , zwracam się o pomoc - zakupiłem nowego "mini notebooka" z allegro w stanie nowym , po rozpakowaniu i uruchomieniu okazało się że nie działa żaden klawisz z klawiatury , napisałem maila do sprzedawcy z prośbą o wyjaśnienia , sprzedawca twierdzi że trzeba sobie ściągnąć sterowniki by klawiatura zadziałała , czy ktoś z was zna jakieś forum o chińskich netbokach typu " no name" ?

ps.od znajomego słyszałem również wersję że da się uruchomić bez instalowania sterowników , tyle że trzeba "kombinować"

na pokładzie jest win ce 6.0

*

don.kamillo

Odp: Mini notebook - problem z klawiaturą
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:31:01 »
Podasz linka do aukcji?

*

Offline rashed

  • 9
  • Sprzęt: Toshiba e800

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Mini notebook - problem z klawiaturą
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:36:53 »
ja proponuję atakuj sprzedawcę, niech poda skąd ściągnąć owe sterowniki, a nie umywa ręce. Napisał w aukcji że wgrany jest edytor tekstu, ciekawe jak z niego skorzystać bez klawiatury?

*

Offline rashed

  • 9
  • Sprzęt: Toshiba e800
Odp: Mini notebook - problem z klawiaturą
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:54:45 »
nie wiem czy mogę atakować , kupiłem na początku czerwca netbooka z myślą o szkole - więc nie wiem czy nie jest za późno na reklamacje , wczoraj dopiero to zauważyłem , klawiatura fizycznie działa , sprawdziłem.

p.s sprzedawca nie odpisuje , wcześniej napisał że mogę korzystać z klawiatury ekranowej :(




Po dwóch godzinach oględzin , okazało się jednak , że to winna kiepsko przylutowanego wejścia na tasiemkę od klawiatury , temat do zamknięcia
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 01:08:50 wysłana przez rashed »