Mini laptop 7 300MHz 128 DDR II potrzebna pomoc w oprogramowaniu !

  • 4 Odpowiedzi
  • 4685 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

To mój piewszy post więc Witam Wszystkich .
Moja dziewczyna kupiła i musze coś z tym zrobić a jakoś mi nie idzie: mini laptop 7 cali pocesor ARM 300MHz , 128 DDR II jest na nim zainstalowany Windows CE 6.0 . Zdjęcia wkleje dokładnie jak poznam sposób jak to zorbic :) czy da sie i jak zrobic na tym sprzecie hard reset i z kąd można ściągnąć Windowc Ce 7.0 może będzie lepiej działać??

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Mini laptop 7 300MHz 128 DDR II potrzebna pomoc w oprogramowaniu !
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2011, 17:12:01 »
Hard reset na win ce robi się bardzo łatwo - wystarczy odłaczyć zasilanie. Co do win 7 - system jest lepszy głównie pod względem estetyki (bardziej dopracowana grafika)., bt 3.0 i obsluga dwurdzeniowych procesorów. Raczej na takim słabym sprzęcie lepszy będzie 5.0 lub 4.x - wydajniejszy zdaję mi się, chociaż nie testowałem siódemki. W sieci znajdziesz wersje ce pod Twoj procesor (ARM 9?).

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Mini laptop 7 300MHz 128 DDR II potrzebna pomoc w oprogramowaniu !
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2011, 17:23:07 »
pentos666 - Windows CE to nie jest normalny Windows i NIE instaluje się go tak jak normalnego Windowsa. Musi on być
przygotowany pod konkretne urządzenie - podobnie jak ROMy do telefonów z Windowsem Mobile.
Producent dał WinCE6 i obawiam się że taki tam pozostanie (chyba że jakaś grupa fanatyków rozwija system na tą platformę).
Lost in universe.

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
Odp: Mini laptop 7 300MHz 128 DDR II potrzebna pomoc w oprogramowaniu !
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:31:48 »
Wyjęcie zasilania to przeważnie nie jest HR - rejestr zostaje.
A cojest nie tak, że chcesz robić HR?
Można zdalnie przywrócić rejestr jeśli znajdziesz w necie kopie.

*

don.kamillo

Odp: Mini laptop 7 300MHz 128 DDR II potrzebna pomoc w oprogramowaniu !
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2011, 20:24:52 »
Nie wgrasz innego systemu. Jest CE 6 i taki musi pozostać.
Co do HR - wyjmujesz baterie i czekasz, aż rozładuje się bateria backupu w urządzeniu. Wtedy następuje HR.
Niestety, mizerne to są parametry urządzenia... A i w tym dziale co chwila pojawiają się tematy z narzekaniami userów z podobnym sprzętem (mini laptop, 7 cali, win CE 5/6 na pokładzie) - przejrzyj chociażby pierwszą stronę.
No i na samo zakończenie: nie pisze się "z kąd", tylko "skąd". Nie bierz przykładu z prezydenta.