licencja na system klasy Windows CE 2.11 Pro ....

  • 2 Odpowiedzi
  • 542 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
licencja na system klasy Windows CE 2.11 Pro ....
« dnia: Grudzień 15, 2005, 16:53:17 »
pytanie prozaiczne w swej istocie, czy do zabawek lekko starszej generacji potrzebuje potwierdznia faktu iz mam "prawo" uzywac systemu operacyjnego ? mimo tego iz jest on zaszyty w ROM-ie

do nowszych PDA microsoft daje licencje, naklejki, papierki, End User Agreement etc etc a jak to jest dokladnie w przypadku jescze starszych maszynek ?

pozdr i dziekuje za oswiecenie mnie w tej kwestii

licencja na system klasy Windows CE 2.11 Pro ....
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2005, 22:22:01 »
Spytaj się Billa Gatesa. Ale obawiam się że na to pytanie Tobie nie odpowie nawet sam microsoft. Więc raczej się ich nie pytaj bo mają prawo zniszczyć nośnik jeśli ktoś nie ma licencji a w Twoim wypadku to by pewnie wyrwali obcęgami rom i go pogryźli :D
A tak na poważnie jak ktoś ma cały komplet czyli pudła i cd to na płycie z oprogramowaniem do synchronizacji jest naklejona licencja na winCE i to jest  to o czym mówisz. Ja kupiłem moją Jornadę zupełnie samotną więc jestem pewnie piratem bo nie mam tej płyty :D :D :D

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
licencja na system klasy Windows CE 2.11 Pro ....
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2005, 22:44:50 »
Cytat: marcinwitek
Spytaj się Billa Gatesa. Ale obawiam się że na to pytanie Tobie nie odpowie nawet sam microsoft. Więc raczej się ich nie pytaj bo mają prawo zniszczyć nośnik jeśli ktoś nie ma licencji a w Twoim wypadku to by pewnie wyrwali obcęgami rom i go pogryźli :D
A tak na poważnie jak ktoś ma cały komplet czyli pudła i cd to na płycie z oprogramowaniem do synchronizacji jest naklejona licencja na winCE i to jest  to o czym mówisz. Ja kupiłem moją Jornadę zupełnie samotną więc jestem pewnie piratem bo nie mam tej płyty :D :D :D

no fajnie ;) dziekuje za odpowiedz ....