kto potrzebuje wtyczki do DOT'a 320?

  • 33 Odpowiedzi
  • 2808 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kto potrzebuje wtyczki do DOT'a 320?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2005, 20:37:17 »
Ludzie czy wy jesteście tacy leniwi że zadowalają was tylko gotowe rozwiązania? Bo nie sądze aby czekanie tygodniami na poruszenie w sprawie kabelków było ciekawym rozwiazaniem. Taki kabelek można bardzo łatwo zrobic, tylko wystarczy troszeczkę pracy i checi. Schemat złacza został udostępniony przez forumowicza dizel (za co jestem bardzo wdzięczny). Sam montaż dodatkowego wyprowadzenia USB w docie (raczej trudno się podpiać do istniejacego złacza do komunikacji :) mozna przy odrobinie wysiłku wykonac nawet bardzo estetycznie i bezśladowo np: montujac malutkie złacze pod klapką w tylniej czesci DOTa skrywającą normalnie jakis tajemniczy port. Komu nie zależy na estetyce może dorobic takie złacze np: pomiędzy wtyczka ładowarki a standardowym portem komunikacyjnym. Możliwosci jest wiele a ogranicza je tylko wyobraźnia i sądze że poswięcenie nawet kilku godzin na dorobienie kabelka jest prostsze od czekania i liczenia że może w końcu  jakaś firma udostępni takie kable albo i nie (żadajac przy okazji gigantycznie wygórowanej ceny za 4 przewodowy kabelek :)

kto potrzebuje wtyczki do DOT'a 320?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 20, 2005, 21:41:24 »
słuchaj nie każdy jest elektronikiem i umie podłanczać usb(jakieś plusy i mniusy) dla mnie schemat to rysunek z poprowadzonymi przewodami gdzie widzę który przewód idzie do czego tutaj na tym schemacie niestety tego nie ma :( więc dla ciebie może i jest to prosty schemat ale dla innich nie bardzo-więc czekamy

*

McRancor

kto potrzebuje wtyczki do DOT'a 320?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 31, 2005, 14:43:23 »
No to w końcu do czego doszła kwestia wtyczek?

Chętnie bym drapnął ze 3, cena nie gra roli, tylko czy ktoś je w końcu ma?

kto potrzebuje wtyczki do DOT'a 320?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2005, 18:31:03 »
I co z tymi kabelkmi
mam dorobione mini usb ale chciałbym orginalne wtyczki

[Dodano: 2005-06-09 18:38:26]
I co z tymi kabelkmi
mam dorobione mini usb ale chciałbym orginalne wtyczki