Internet lub Poczta na Cassiopeia E-105G. Jakie Programy..?

  • 3 Odpowiedzi
  • 531 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Internet lub Poczta na Cassiopeia E-105G. Jakie Programy..?
« dnia: Grudzień 30, 2006, 17:09:46 »
Witam, mam palmtopika jak w tytule tematu. Z tego co mi sie wydaje to mozna tego palmtopa połaczyc z internetem. Chodzi mi o połaczenie irda z kompoterem. wiem ze to bezsesowne ale jesli sie sprawdzi chiałbym zakupic jakis modem lub wi-fi i wtedy bawic sie z sterownikami. Chdozi o to ze palmtop łaczy sie ładnie przez activesync 3.7.1 da sie synchrnizowac, przesyłac pliki, instalowac programy itp. Znalazłem na necie przegladarke internetowa iBrowser i rozne programy do poczty, czyli jzu poł biedy, teraz ta druga strona czyli gorsza. Jaki program udostepni połaczenie internetoweprzez irde do tego palmtopa?? Nie zalezy mi na szybkosci tylko na tym czy to sie sprawdzi. Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Internet lub Poczta na Cassiopeia E-105G. Jakie Programy..?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:26:37 »
a moze wie ktoś jak udostępnic dostęp do internetu za pomoca teleofnu komurkowego i z irda?? Cos w stylu modem itp.

*

Offline beyond65

  • 43
    • www.gdp.art.pl
  • Sprzęt: HTC Uniersal/nE61/N958GB/nNGAGE/Fujitsu LOOX 420
Internet lub Poczta na Cassiopeia E-105G. Jakie Programy..?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2007, 14:14:23 »
HTC Uniersal/ Dell axim x51v/Fujitsu siemens LOOX 420
Nokia N95 8GB/ NGage / E61 /

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Re: Internet lub Poczta na Cassiopeia E-105G. Jakie Programy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2007, 01:04:30 »
Cytat: "motorzeszow"
Chdozi o to ze palmtop łaczy sie ładnie przez activesync 3.7.1 da sie synchrnizowac, przesyłac pliki, instalowac programy itp. Znalazłem na necie przegladarke internetowa iBrowser i rozne programy do poczty, czyli jzu poł biedy, teraz ta druga strona czyli gorsza. Jaki program udostepni połaczenie internetoweprzez irde do tego palmtopa?? Nie zalezy mi na szybkosci tylko na tym czy to sie sprawdzi. Pozdrawiam i prosze o pomoc.


a po co via irda ? nie lepiej po BT lub WLANie ...... karte mozna kupic i mozliwosci duzo wieksze synchronizacji, irda ma maly zasie pda zawsze musi lezec nieruchomo etc etc

ewentaulnie polecam kabelek rs232 do podlaczenia do peceta .... napewno stabilne i sie rwac nei bedzie  :))