FUJITSU PENCENTRA 200 i sieć/usb

  • 2 Odpowiedzi
  • 2625 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FUJITSU PENCENTRA 200 i sieć/usb
« dnia: Czerwiec 24, 2010, 13:21:23 »
Witam,
Właśnie nabyłem Fujutsu Pencentre 200 (Win HANDHELD PC 2000 system CORE 3.0) i mam ogromny problem. Otóż w żaden sposób nie mogę przesłać danych do ani z urządzenia. Po podłączeniu pendrive'a prosi o nazwę sterowników. Czy miał ktoś podobny problem? Jak go rozwiązać? Bardzo proszę o pomoc.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: FUJITSU PENCENTRA 200 i sieć/usb
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2010, 13:47:28 »
może użyj karty pamięci

Odp: FUJITSU PENCENTRA 200 i sieć/usb
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2010, 00:47:07 »
Też mam taki problem. Zakupiłem kingsun ks-959 USB infrared adapter. podpiąłem do USB. Po włączeniu pencentra na pasku systemowym pojawia mi się ikona portu podczerwieni. Po najechaniu na nią pojawia się komunikat, że urządzenie jest w zasięgu, ale nie udało mi się przesłać lub odebrać żadnego pliku z pencentra. ActiveSync ver. 3.5; 3.7.1; 3.8 ; 4.1 i 4.5 nie wykrywa połączenia (wszystkie porty mają status Available).
Co jest źle?
PS.
Kupiłem adapter PCMCIA na na CF, czekam na CF.
PS.2
Przeprowadziłem próbę połączenia z telefonem. Wynik: Irda działa. Na pasku systemowym pojawia się ikona portu podczerwieni, a w "Menedżer urządzeń" pojawia się "Modemy" - "Standard Modem over IR link". Przesyłanie plików bez problemu na każdej dostępnej na irdzie prędkości.
Dlaczego po rozpoznaniu pencentry w "Menedżer urządzeń" nie pojawia się  "Modemy" - "Standard Modem over IR link" lub coś podobnego? Brak sterowników? Gdzie szukać?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 22:56:04 wysłana przez katarek »