Ciezkie poczatki..Dot320

  • 1 Odpowiedzi
  • 1014 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciezkie poczatki..Dot320
« dnia: Listopad 23, 2003, 16:11:55 »
Witam wszystkich.
1.
Mam pytanie gdze znajde rom5551
czytallem ze bylo to na jakims ftp-ie ale ftp-ep nie dziala
czy jest moze juz jakas nowsza (lepsza) wersja
2.
Czy da sie Dota podlaczyc do linux-a czy istnieje jakis klon programu ActiveSync
3.
Jak jest w biblioteka gx.dll znalazlem kilka roznych wersji tej bibloiteki. Czyms sie to rozni??
4.
Slims... czy ktos uruchomil ta gireke??:]

Bardzo dziekuje.
Pozdrawiam
Pawel

Ciezkie poczatki..Dot320
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2003, 15:35:58 »
Witam, oto moje odpowiedzi :)

1.
ROM 5551 można próbować ściągnąć ze strony firmowej DoTela, ale strona jest trudna w nawigacji, a ROM jest nieskompresowany (ok 30MB). Może PDAClub umieściłoby go w dziale downloads?
Najnowszy firmware (ROM) to wersja 6202, najlepiej ściągać ze strony:
http://www.hpc.ru/soft/softlist.phtml?pl201=on&c16=on
Uwaga - strona w cyrlicy :)
Mam zainstalowany u siebie, generalnie jak na razie zauważyłem jedną wadę - czasem okna dialogowe są zniekształcone - przyciski się nie mieszczą. Być może jak pogrzebie w rejestrze i zmniejsze czcionkę to problem zniknie. Z kolei na wersji 5551 nie działał mi RemoteDesktop (nie działała klawiatura).

2. Niestety nie wiem, ale chyba ciężko będzie (IMHO)

3.
gx.dll ściągamy z tej strony, co firmware. Polecam zapoznanie się na dobry początek z serwisem www.hpc.ru - jest tam nieco programów dla ce. NET. Szczególnie warto zainstalować "cemenu 0.9b8" - zawiera jeszcze inne przydatne biblioteki (m.in aygshell.dll) oraz symuluje klawisze "OK", "Cancel" na pasku zadań - co przydaje się przy uruchamianiu programów z ppc
4. Nie mam w swoich zbiorach, więc nie próbowałem :)

Generalnie DOT jest bardzo fajnym palmtopem, tylko polecam go bardziej dla zapaleńców, którzy lubią rozgryzać problemy z uruchamianiem programów, itp.

Pozdrawiam
Pawel (również) :)