DOT 340 i flashowanie przez złącze CF!?!

  • 1 Odpowiedzi
  • 877 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DOT 340 i flashowanie przez złącze CF!?!
« dnia: Luty 28, 2005, 16:46:01 »
Witam. Od niedawna jestem posiadaczem DOT'a 340 oraz nowym forumowiczem :) Już na początku mam z nim problem. Mianowicie da się go włączyć jedynie przez SoftReset a wyłączyć przez HardReset. Wiem że trzeba wgrać od nowa system, a do tego trzeba kabelka USB, którego nie posiadam :( Po załączeniu pokazuje się logo WinCE 4.2 i pasek postępu ładowania systemu. Gdy pasekosiągnie 100% wyświetla się komunikat " Error on loading OS" i mruga czerwona dioda. Nie pomaga nic prócz HardResetu. Kupiłem na tę okazję czytnik kart CF i wgrałem system z rozszerzeniem *.PAK na kartę. Wpakowałem ją do DOT'a i po włączeniu z przytrzymaniem klawisza POWER a następnie po zwolnieniu  go pokazuje się "Downloading the image..." a zaraz potem "CF memory error". Nie wiem czy w tym momencie DOT próbuje załadować system z CF czy wręcz przeciwnie - zgrać coś na kartę? Moje pytania brzmią następująco( o ile ktoś wykonywał już coś takiego): czy trzeba sformatować jakoś specjalnie CF? Nadać jej jakiś specjalny label? Może system powienien być w jakimś specjalnym katalogu? Czy może wreszcie CF powinna być z partycją bootującą? Jeśli ktoś zna odpowiedzi proszę o pomoc, chyba że posiada ktoś info gdzie można kupić kabel USB ;) Posiadam schemat kabelka ale nie posiadam wtyczki a nie chcę szpecić DOT'ka przelutowując mu gniazdo...:(

Pozdrawiam

DOT 340 i flashowanie przez złącze CF!?!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2005, 16:28:37 »
witam. ja tez jestem od niedawna posiedaczem dot-a tylko modelu 320. czy moglbym prosic Cie o przeslanie schematu kabelka na maila? ezop5@wp.pl   kupilem swojego bez osprzetu i oprogramowania a jestem "zielony" w temacie palmtopów.