Simpad SL4 + PDF + obrot o 90 stopni?

  • 2 Odpowiedzi
  • 1184 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simpad SL4 + PDF + obrot o 90 stopni?
« dnia: Kwiecień 13, 2006, 17:37:55 »
witam,

to moj pierwszy post jako pelnoprawnego czlonka PDAClubu, poniewaz od wtorku jestem posiadaczem Simpada SL4.
Ma wgrany Win 4.1 NET, mam ActiveSynca 3.8, zsynchronizowalem go sobie, wszystko dziala OK.

Hip Hip Hurra, Hurra, Hurra!!!

Ale potrzebowalbym miec mozliwosc przegladania plikow pdf i obracania ich o 90 stopni.
Wbudowany czytnik pdf nie potrafi tego (chyba ze nie znalazlem tej opcji).

Czy istnieje taki programik, ktory pozwoli mi na obrot pdf o 90 stopni i np. wyszukiwanie tresci w danym pliku (jak w normlanym PCtowym Acrobat Reader)?

pozdrawiam
barthus

*

Offline HSM

  • **
  • 188
Simpad SL4 + PDF + obrot o 90 stopni?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2006, 18:58:36 »
Nie pamietam, czy wbudowany Ansyr Primer 2.3 pozwala na obracanie strony - ale to kolega na pewno już sprawdził. Nowszy Primer (3.0) nawet jeśli, by pozwalał na obracanie strony, to ma 3 wady: był strasznie drogi (jak na program do HPC), jest niedostępny, lepiej niż poprzednik, ale nie w 100% radził sobie z polskimi literkami.
Na PPC/WM jest chwalony projekt bezpłatnego portu Xpdf, ale nie wiem, czy pozwala on obracać ekran. Po prostu nie da się uruchomić tylko przez wgranie fake dll (przyznam, że po 5 min. zrezygnowałem).
Zostaje już tylko Adobe Acrobat Reader for PPC. Wprawdzie i on chyba nie obraca ekranu, ale ma niezaprzeczalną zaletę szybkości działania i poprawności wyświetlania polskich liter wobec wbudowanego Primera. Wersja 2.0 wydaje mi się nieco żwawsza od 1.0. Niestety ma też wady: strasznie "ciężki" i niekoniecznie działają wszystkie funkcje (w końcu to program dla PPC) - np. w 2.0 wysypuje się przy próbie użycia "find"...

Simpad SL4 + PDF + obrot o 90 stopni?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2006, 23:03:39 »
Obrócić cały ekran można programem Nyditot, ale jest płatny.