iPad - 1 mln sztuk w 28 dni

  • 51 Odpowiedzi
  • 6010 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 07, 2010, 18:29:11 »
[quote author=globalbus link=topic=164238.msg1293081#msg1293081
Spora część populacji forumowej ma wyraźną tendencję do niezauważania wad swojego urządzenia (i nie mówię w tej chwili o jabłku), cecha, która cudownie ułatwia życie.
[/quote]

Wiadomo, Android jest najbardziej dopracowany i najlepsiejszy  :mrgreen:

A żeby nie było OT. Globalbus - skoro Maemo jest tak rewelacyjne, to dlaczego nie ma takiego marketingu jak iPhone? Marketing to dźwignia handlu :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 07, 2010, 18:30:55 »
Cytuj
Ale co? Znaczy, ze wg. Ciebie ekranow multitouch nie da sie uzywac jednym palcem i nie reaguja na jeden punkt tylko dwa? Bo nie zrozumialem...
Nie, że jeśli wybrane akcje są obsługiwane gestami, to przy użytkowaniu jedną ręką użycie tych gestów jest niemożliwe. Zalety multitouch są widoczne tylko w przypadku użycia drugiej ręki. W przypadku ipada w ogóle trudno mówić o obsłudze jedną ręką :P
Pamięta ktoś palmos i gesty? otóż wbudowana klawiatura WM i Maemo ma ich obsługę, bardzo wygodny patent, również zapominany.

Niemozliwe jest trzymanie iPada w jednej rece i ta sama reka robienia gestow, ale do gestow nie trzeba uzywac dworz rak, a wrecz uzywanie dwoch rak jest nieergonomiczne i niewygodne. Gesty sie wykonuje paalcami a nie rekami  :P

Cytuj
Cytuj
nagle padło mi na mózg i stałem się fanbojem i wyznawcą jakie to urządzenie jest idealne  ?
Spora część populacji forumowej ma wyraźną tendencję do niezauważania wad swojego urządzenia (i nie mówię w tej chwili o jabłku), cecha, która cudownie ułatwia życie.

Dlaczego tak uwazasz, Ja przez wiele urzadzen przeszedlem i umiem obiektywnie ocenic. Znam wady iPhone, jak i rowniez mam Androide i WnCE wiec na codzien porownuje mozliwosci wszystkich urzadzen, jak i wiele PPC i WM Smartphone, ktorych uzywalem i jak do tej pory, zadne urzadzenie nie dorownywalo ergonomia, latwoscia i bezawaryjnoscia iPhonowi i to jest niestety fakt, jest kilka rzeczy ktore mnie irytuja, ale cala reszta je rekompensuje.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 07, 2010, 18:31:07 »
marketing nie marketing ale na naszym forum jeszcze żaden ipadmen się nie objawił
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 07, 2010, 18:33:15 »
marketing nie marketing ale na naszym forum jeszcze żaden ipadmen się nie objawił

Jeden jest - recenzja sie pewnie juz pisze...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 07, 2010, 18:34:33 »
aaaaaaaaaaaaaa to ok
zobaczymy co wyskrobie
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 07, 2010, 18:38:58 »
A żeby nie było OT. Globalbus - skoro Maemo jest tak rewelacyjne, to dlaczego nie ma takiego marketingu jak iPhone? Marketing to dźwignia handlu :)
Parafrazując Leibniza, moim zdaniem jest to system najlepszy z możliwych, ale nie idealny. Do ideału brakuje mu przede wszystkim większej palety urządzeń (znowu, pewien żal do jabłek). Poza tym niewiele firm chce się pakować w dość nowatorski pomysł na system operacyjny telefonu, który nie ma sztucznych barier. Niechętnie promowany przez operatorów przez zakaz brandingu. Nie istnieje takie coś jak przywracanie ustawień fabrycznych (zaleta, dla nieogarniętych wada). Niedopracowane funkcje telefoniczne, dopiero PR1.2 ma przynieść całą garść poprawek.

Cytuj
ale do gestow nie trzeba uzywac dworz rak
Chyba jak leży na biurku.

Cytuj
jest kilka rzeczy ktore mnie irytuja,
Właśnie, jak ktoś kupuje na forum jakiś sprzęt to standardowo jest temat, że coś tam nie gra i nagle ujawnia się cała masa ludzi, którzy również mają ten sam problem, ale się z tym kryją. Dziwaczne, moim zdaniem.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 07, 2010, 19:16:36 »
... jednak biorąc pod uwagę cenę i możliwości urządzenia ......

rozumiem iz to w przypadku np. porownania mozliwosci do ceny byl jakis joke  :E

Połączone: Maj 07, 2010, 19:32:30
jednak biorąc pod uwagę ...... wyniki sprzedaży nie pozostaje mi nic innego jak schylić czoło.

kiedys widzialem taki dowcip ... siedza dwie muchy nad g.... i zazarcie dyskutuja o wartosci i wadze dla populacji much tego g.... i nagle jedn wyskakuje na obrone zwolennikow g .... "przeciez miliony much nie moga sie mylic"

tak wiec wszytsko zalezy od punktu spojrzenia ... dla jednych wielkosc / wolumen sprzedazy jest miarodajna wartoscia a dla innych nie :-))
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 19:32:30 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 08, 2010, 09:40:55 »
jestes przykładem iphonofoba któremu brak argumentów a nadal chcesz udowodnić jakie to gówno
i zabawka
a ci co kupili to jak te muchy z gównem a reszta brnie za tym gównem
sprzedaż nie jest miarodajna ? a co jest poziom fobi u iphonofobów ?
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 09, 2010, 00:27:07 »
jestes przykładem iphonofoba któremu brak argumentów a nadal chcesz udowodnić jakie to gówno
i zabawka
a ci co kupili to jak te muchy z gównem a reszta brnie za tym gównem
sprzedaż nie jest miarodajna ? a co jest poziom fobi u iphonofobów ?

czlowiek w kwestii jw nie bardzo moze byc przykladem ..... tylko jego podejscie czy sposob myslenia, ale to w kwestii formalnej
reszta zostala juz opisana i wyjasniona .. te rzekome 1mln w 28 dni jest ewidentna bzdura, juz pomijam fakt jakim to ipad jest rzekomo dobrym tabletem i jak to dobrze wplywa na rynek tabletow ... ale chyba tylko dla dzieci bo nie na rynku biznesowym i to jest kolejny fakt wiec po co piszesz skoro jest to de facto nie na temat, ja tabletow uzywam od wielu lat i jak mialbym odlozyc przykladowego tableta sposorod dotyczas uzywanych i przejsc w 100% na ipada to mogl bym go od razu wyrzucic bo z produktywnego punktu widzenia to jest zero (sic!)
ja napisalem obrazowo co to jest strategia stada ale nie napisalem jak apple robi marketing bo tego w sieci jest cala masa, rowniez ciekawych artykulow - ale tutaj wogole nie o to chodzi, tylko o owczy ped do czegos ktory jest wogole nieuzasadniony racjonalnymi przeslankami
a to ze nie uzywam appla tzn ze jestem od razu jestem jakims, jak to ujales,  iphonofoba jest niedorzeczne
to ze nie ktorzy lubia cos czy nie lubia .... nie ma dla mnie znaczenia, ja do wszystkich urzadzen mam stosunek ambiwaletny
a kazdy kto lubi swoj urzadzenie chyba powinien sie leczyc bo lubic mozna ludzi czy zwierzeta ... ale nie telefon  :E niezaleznie od faktu jakiej marki i co to rzekomo robi
Ty widze z uporem maniaka chyba probujesz blysnac ... niedawno w temacie o tablecie nokii, teraz tutaj tylko po co ? tam nie miales zbytniego rozeznania o rynku telecom i co do definicji urzadzeniach przenosnych, tutaj piszesz ze ktos jest fobem bo nie uzywa appla i nie lubi appla  :evil:
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 00:33:05 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 09, 2010, 01:04:31 »
te rzekome 1mln w 28 dni jest ewidentna bzdura,

Oczywiscie mozesz przedstawic swoje badania przeczace tym faktom? Czy sobie tak trollujesz nazywajac wyniki czyjes sprzedazy klamstwem ?

Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrazenie, ale kazdy watek w ktorym probujesz zablysnac schodzi do poziomu bruku, bo zamiast prowadzic rzeczowa czy normalna dyskusje robisz flamewar, niezaleznie od tematu jakiego dotyczy watek, probujac pokazac jak to jestes niby ponad wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 01:07:43 wysłana przez OleYek »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 09, 2010, 01:48:23 »
te rzekome 1mln w 28 dni jest ewidentna bzdura,

Oczywiscie mozesz przedstawic swoje badania przeczace tym faktom? Czy sobie tak trollujesz nazywajac wyniki czyjes sprzedazy klamstwem ?

Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrazenie, ale kazdy watek w ktorym probujesz zablysnac schodzi do poziomu bruku, bo zamiast prowadzic rzeczowa czy normalna dyskusje robisz flamewar, niezaleznie od tematu jakiego dotyczy watek, probujac pokazac jak to jestes niby ponad wszystkim.

oleyek, ja juz od dawna wiem ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, braku logiki rozumowania mozna ci pozazdroscic ..... jednak obnoszenie sie z tym faktem jest zenujace, a juz tym bardziej dla kogos kto jest adminem tutaj
mozesz nie znac angielskiego, mozesz nic nie umiec ale czytania ze zrozumieniem moglbys sie wreszcie nauczyc  :evil:
ty i tobie podobne trolle

wpisze deb... w google "ipad preorder volume"
i zerknij chociazby tutaj - http://mashable.com/2010/03/12/ipad-preorder-numbers/
data wprowadzenia do sprzedazy to 4 kwiecien ....
a do tego czasu 90tys pierwszy dzien ?
wycinek z articla "The average daily order volume from January 16 to March 5 was about 16 thousand orders per day."
to jest naprawde prosta i logika i matematyka ....
tobie ewidentnie brakuje zrozumienia jw i swiadomosci iz circa about 90% sprzedazy bylo przed data premiery ... zatem nie wiem jak ty to policzyles te 28 dni  i tak klepiesz ze to wszystko jest so true ... trollu
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 01:52:28 wysłana przez andy_bez_wandy »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 09, 2010, 02:31:15 »
No coz kolejny raz pokazujesz swoja ignorancje i naginanie faktow tak, zeby byly wygodne dla Ciebie, jezeli nawet te 90tys. to jest 90% z miliona, to polecam powrot do przedszkola, za nazywanie kogos trolem mozesz jedynie bana dostac, bo jak Ci sie koncza argumenty to jak zwykle zaczynasz uzywac inwektyw. Do tego sprzedaz w pierszy dzien to bylo 300tys. urzadzen wiec te 90tys. nadal nie jest 90% z tej sumy, ale ja juz sie przyzwyczailem, ze bardzo wybiorczo stosujesz pewne fakty i wyrywasz je z kontekstu.

Poza tym kazdy producent liczy pre order po dniu sprzedazy, bo trudno uznac za sprzedaz cos czego nie ma, robi tak i motorola, i htc i samsung i Palm, ale to tez trzeba miec wiedze o tym jak funkcjonuje rynek a nie czytac pierwszy lepszy tekst znaleziony w googlach i uwazac, ze sie juz wszystko wie. Dorosnij w koncu, bo kolejny watek dzieki Tobie nadaje sie do zamkniecia, bo nie umiesz sie powstrzymac od pieniactwa i prowadzic rzeczowej dyskusji. EOT.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 02:33:32 wysłana przez OleYek »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 09, 2010, 09:26:50 »
No coz kolejny raz pokazujesz swoja ignorancje i naginanie faktow tak, zeby byly wygodne dla Ciebie, jezeli nawet te 90tys. to jest 90% z miliona, to polecam powrot do przedszkola, za nazywanie kogos trolem mozesz jedynie bana dostac, bo jak Ci sie koncza argumenty to jak zwykle zaczynasz uzywac inwektyw. Do tego sprzedaz w pierszy dzien to bylo 300tys. urzadzen wiec te 90tys. nadal nie jest 90% z tej sumy, ale ja juz sie przyzwyczailem, ze bardzo wybiorczo stosujesz pewne fakty i wyrywasz je z kontekstu.

Poza tym kazdy producent liczy pre order po dniu sprzedazy, bo trudno uznac za sprzedaz cos czego nie ma, robi tak i motorola, i htc i samsung i Palm, ale to tez trzeba miec wiedze o tym jak funkcjonuje rynek a nie czytac pierwszy lepszy tekst znaleziony w googlach i uwazac, ze sie juz wszystko wie. Dorosnij w koncu, bo kolejny watek dzieki Tobie nadaje sie do zamkniecia, bo nie umiesz sie powstrzymac od pieniactwa i prowadzic rzeczowej dyskusji. EOT.

terminu trollowanie nie ja uzylem pierwszy wiec nie zaczynaj to nie bedzie problemu ...... mysle co wiecej iz za trollowanie adminowi raczej nic nie grozi tutaj, prawda ?!
po drugie nadal czytac ze zrozumienienm nie potrafisz .... w artykule jest okreslone iz w okresie miedzy 16 stycznia a 5 marca ... srednia sprzedaz wynosila 16tys dziennie i jesli dla uproszczenia przyjmiemy ze byl to okres ca 2 mcy to wyjdziemy na pozycje 60 dni * 16 tys sztuk dziennie = 960,000 i mimo ze jest to okres wycinkowy i nie pokazuje PELNEGO okresu do premiery .... pokazuje jednak iz ponad 90% sprzedazy bylo zrealizowane przed premiera
ludzie fizycznie to kupowali i zamawiali w okresie miedzy 16stycznia a 4 marca ...... bo applae ujelo te dane all-in a ten prosty "zabieg" pokazuje iz manipulajca danymi jest na porzadku dziennym
i nie ma znaczenia kto co i jak liczy liczy, faktem jest iz nie sprzedali w ciagu 28 dni tyle ile napisali bo wiekszosc z nich byla zamowiona 1-3 miesiace wczesniej

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 09, 2010, 10:32:02 »
Gwoli wyjasnienia, napisalem, ze trollujesz, a nie ze jestes trolem, a to jest roznica, ale EOT.

Co do tematu, to z tym tekstem co zacytowales jest cos w takim razie mocno nie tak, bo iPady zamawiac mozna bylo dopiero od 12 marca, wiec nie wiem kto wymyslil ten przedzial.

Ok, przeczytalem co Ty podales i wynika z tego, w ogole nie pofatygowales sie zeby przeczytac ten artykul co cytowales. Otoz to bylo porownanie sprzedazy w Apple On-Line Store przed i po premierze iPada. W pierwszych 2 godzinach zamowiono 50tys. iPadow a calego pierwszego dnia zamowiono ich 120 tys. Nie wiem tez skad wziales, ze pre-order zostala wliczona w fizyczna sprzedaz? W tym tekscie nie ma o tym ani slowa.

Dlatego prosze Cie, na przyszlosc doczytaj, zanim zaczniesz wyciagac bledne wnioski i sie ich upracie trzymac, wtedy bedzi emniej nerwow, i przyjazniejsza atmosfera.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: iPad - już 2 mln sztuk!
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 31, 2010, 21:01:55 »
Apple poinformował, że sprzedał 2 mln iPadów w mniej niż 60 dni od dnia rynkowej premiery tego urządzenia. iPad jest sprzedawany od 3 kwietnia.

http://www.apple.com/pr/library/2010/05/31ipad.html
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 21:03:43 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 31, 2010, 21:03:40 »
no no no to ładnie im idzie
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
iPad: 3 mln w 80 dni
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 23, 2010, 00:37:06 »
Apple poinformował, że sprzedał już 3 miliony iPadów, a zajęło to firmie 80 dni. Pierwszy milion został sprzedany w ciągu 28 dni.

W AppStore jest już ponad 11 tys. aplikacji dedykowanych temu urządzeniu. Dodatkowo, użytkownicy mogą korzystać z ponad 225 tys. programów napisanych na iPhone’a.

iPad trafił na rynek 3 kwietnia.
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 23, 2010, 01:41:26 »
Ciekawe ile by sprzedali, gdyby sie wyrabiali z produkcja, bo jak na razie wszedzie brakuje iPadow :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 24, 2010, 15:39:05 »
A patrząc na rosnące ceny na Allegro bardziej wypasionych wersji można się domyślać, że popyt rośnie, a podaż się póki co nie zwiększa...  :ohreally:
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 24, 2010, 16:56:32 »
Chyba samo Apple nie zalozylo az takiego zainteresowania...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:49:53 »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: iPad - 1 mln sztuk w 28 dni
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 28, 2010, 18:25:35 »
powiedzmy raczej ze sprzedał to co miał znaczy jakiś czubek góry lodowej
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB