czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor

  • 64 Odpowiedzi
  • 17414 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 14, 2009, 15:28:15 »
no tak, zapomnieliśmy przecież że każdy szanujący się biznesmen musi mieć conajmniej 8800 Saphire Arte, a najlepiej gdyby vertu lub motorola aura.....

IMHO chodzi mi dokładnie o czas między lanczem a wyjściem z biura... wtedy PDA dla każdego się sprawdzi.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 14, 2009, 18:32:15 »
no tak, zapomnieliśmy przecież że każdy szanujący się biznesmen musi mieć conajmniej 8800 Saphire Arte, a najlepiej gdyby vertu lub motorola aura.....

IMHO chodzi mi dokładnie o czas między lanczem a wyjściem z biura... wtedy PDA dla każdego się sprawdzi.

albo zartujesz, albo nie chodziles lub nie chodzisz na lunche .... bo jakies farmazony prawisz ... bo wogole sie to niczego nie trzyma  :E
ludzie w pracy nie wychodza na lunch po to zeby sie bawic pda .....  ROTFL .... bo maja milion inncyh rzeczy do zrobienia

stan kiedys pod biurem duzej firmy obok jakiejs lunchowni i popatrz co ludzie robie .... znikomy odsetek klepie cos na pda lub komorkach, naprawde znikomy  :wink:

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 14, 2009, 22:54:46 »
nie mowmy o stolowce duzej firmy. w sumie masz racje. w lanczowni biurowca samsung electronics polska rzeczywiscie nie widac pda. wszyscy sa zajeci swinskim opychaniem sie jedzeniem. po za tym zle 'nazwalem' pojecie ktore chcialem opisac. cos miedzy lanczem a spotkaniem biznesowym.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 22:58:37 wysłana przez beju69 »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 15, 2009, 14:17:35 »
Nie czytalem tematu, ale odpowiem na teze w temacie :) Wedlug mnie NIGDY zaden komputer nie bedzie lepszy od stacjonarnego blaszaka w domowym zaciszu, Laptop dla mnie to rodzaj...hmm wiekszego ppc z "normalnym" systemem, a ppc jest rozbudowanym telefonem i wykastrowanym palmem :) Krotko i na temat.

*

Offline fizol

  • Ekspert Blackberry
  • ***
  • 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • BlackBerry Addict
    • BBNews.pl
  • Sprzęt: Blackberry 9700/9520/9000/9530/ 8300/8310/ 7100/88
Odp: czy urzadzenia typu PDA wypra komputery stacjonarne w korpor
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 02, 2009, 17:22:27 »
Wiem, że odkopuję, ale muszę się nie zgodzić.

Nie wiem, dlaczego taki laptop nie miałby zastąpić blaszaka? Nie mówię o jakichś netbookach, czy innych tego typu wynalazkach, ale o normalnych laptopach 14-15 cali. Pełnowymiarow klawiatury, ekrany o dobrej jakości i rozdzielczości, możliwość zabrania roboty w dowolne miejsce, stałe podłączenie do internetu, coraz dłuższe prace na baterii, coraz lepsza wydajność, możliwość podłączenia swojego laptopa pod rzutnik a nie ryyzkowanie, że zgubi się, albo nie pójdzie pendrive.
Stacjonarka napewno będzie zawsze tańsza, ale czy posiada aż tyle zalet, żeby być lepsza od laptopa?

Cytuj
Nie czytalem tematu, ale odpowiem na teze w temacie  Wedlug mnie NIGDY zaden komputer nie bedzie lepszy od stacjonarnego blaszaka w domowym zaciszu
Właściwie to nie przeczytałeś nawet tytułu tematu...co ma blaszak w domowym zaciszu do tematu o korporacjach?

A laptop jako rozbudowany PPC to już kpina. Co możesz zrobić na blaszaku, czego nie zrobisz na laptopie?

Cytuj
ppc jest rozbudowanym telefonem i wykastrowanym palmem
Kurcze, widzę, że jakiś fantyczny wyznawca Palm ®, pogratulować!
"Dotknij ciemności – jakiż sens,
gdy palec wskaże tę czy inną.
Nie w tym cel życia, co w nim jest,
lecz w wierze w to, co być powinno."