Router dla N900 ?

  • 2 Odpowiedzi
  • 2001 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Radiorama

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N900
Router dla N900 ?
« dnia: Marzec 30, 2010, 20:36:19 »
Witam, właśnie przeszedłam z HTC HD2 na N900, urządzenie sprawuje się świetnie, uważam że "kładzie" HTC-ka pod każdym względem, ale do żeczy, intersuje mnie funkcja / aplikacja ? Routera Wi-Fi czy jest w ogóle taka możliwość aby N900 wysyłała sygnał Wi-Fi pobierając go z sieci GSM?? tak jak ma to miejsce w HD-ku 2?
Sprawa jest o tyle istotna że mam w domu kilka notebooków i komórek z Wi-Fi i pasowało by aby każde z urządzeń miało dostęp do netu bezprzewodowo.

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Router dla N900 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2010, 20:52:35 »
Witam, właśnie przeszedłam z HTC HD2 na N900, urządzenie sprawuje się świetnie, uważam że "kładzie" HTC-ka pod każdym względem, ale do żeczy, intersuje mnie funkcja / aplikacja ? Routera Wi-Fi czy jest w ogóle taka możliwość aby N900 wysyłała sygnał Wi-Fi pobierając go z sieci GSM?? tak jak ma to miejsce w HD-ku 2?
Sprawa jest o tyle istotna że mam w domu kilka notebooków i komórek z Wi-Fi i pasowało by aby każde z urządzeń miało dostęp do netu bezprzewodowo.

Poszukaj JoikuSpot - darmowa wersja ma ograniczona predkosc, ale programik jest w dobrej cenie i dziala doskonale.

*

Offline Radiorama

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N900
Odp: Router dla N900 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2010, 21:06:09 »
ok, a coś bliżej? z którego repo można pobrać bo nie widzę tego programu?
jak bardzo ograniczony jest ten transfer?
to jest pełen router bez ograniczenia ilości urządzeń podłączonych?

Połączone: Marzec 30, 2010, 21:18:49
Dzięki ! już wszystko wiem, bomba sprawa  :ok:
Jeszcze raz dzięki za info  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 21:18:49 wysłana przez Radiorama »