Program do prezentacji PowerPoint

  • 10 Odpowiedzi
  • 5011 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Program do prezentacji PowerPoint
« dnia: Styczeń 19, 2010, 22:55:18 »
Witam wszystkich userów tego forum, jestem tu nowy, więc na razie się więcej rozglądam niż udzielam. Ponieważ zamówiłem swoją N900 nurtuje mnie następujące wątpliwości (na razie tylko te - później z pewnością będzie więcej): jakim programem odczytywać prezentacje PowerPoint. Z tego co się zorientowałem N900 nie ma aplikacji do odczytu PowerPointa, chyba, że się mylę? Czy np. można zainstalować Koffice, albo OpenOffice? Jaki darmowy program do odczytu PDF-u? Czy Foxit Reader pociągnie?
Co powiecie na temat usługi GaduAir? Warto? Jak się sprawuje?
Dziękuję z góry za porady.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2010, 01:47:48 »
Coś takiego się pojawiło http://my-maemo.com/software/applications.php?name=FreOffice&fldAuto=1145&faq=39

No i jest jeszcze Slideshow To Go i "FreOffice - KOffice based document viewer for Maemo"

A w standardzie jest "Czytnik PDF".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 02:07:33 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2010, 15:51:09 »
Jest dostepna płatna przeglądarka. W repozytoriach pojawil sie niedawno FreeOffice, ale to dopiero bardzo wczesna beta - często gubi tło prezentacji, a co za tym idzie nie widać białych literek. Jak chcesz to mozesz kupic przegladarke prezentacji, albo konwertowac do pdf i ogladac.

Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:38:12 »
Chętnie bym łyknął za 10 dolarów tego Documents To Go tylko nie mam jak zapłacić. Kurcze parę groszy i taki problem... Muszę chyba się przeprosić z bankiem (znaczy nie chciałem od nich żadnej karty ale chyba trzeba będzie zmienić zdanie). Dziękuję za wsparcie.

*

Offline jakubd

  • *****
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:44:57 »
A paypal nie można zapłacić? tam wystarczy zrobić chłopakom przelew.
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2010, 20:01:29 »
JakubD sprawdzę jak się po tym "paypalu" płaci... chyba, że Ty podpowiesz coś na skróty.
Powiem tylko, że kiedyś miałem podobny problem z X-fi Gamer Pro. Też trzeba było 5 dolarów zapłacić, by uzyskać aktywację DD Live. Nie miałem jak... więc kupiłem Xonara HDAV 1.3. Ale za to do dziś cieszę się dźwiękiem HD z komputera :) A Creative... poszedł w niepamięć... niestety.
Dziękuję wszystkim. Fajne jest to forum. Rzeczywiście można liczyć na Waszą pomoc.
Może kiedyś i ja będę mógł się zrewanżować?

Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2010, 22:49:05 »
Podbijam. Kartę visę wirtualną już mam, ale przed zakupem chciałbym zobaczyć, co reprezentuje Documents To Go. Co wpisać w poszczególne pola?

KOffice nie spełnił moich oczekiwań...
Z góry dziękuję za pomoc.

A tak w ogóle to moim zdaniem Documents To Go powinien być w standardzie.A nie żeby  za psie pieniądze (ok. 30 zł) tyle kłopotu było...
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 22:52:05 wysłana przez pytacz »

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2010, 08:41:36 »
Kolego, żartujesz??

First name to imię, a last name to z reguły nazwisko...
Pozdrawiam,
biblo

Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2010, 12:04:36 »
To wiem, tylko że moje dane nie pasują... :D

*

Offline jakubd

  • *****
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 18, 2010, 14:53:45 »
Masz imię, czy nazwisko ponad długość pola? (ze 100 znaków chyba dali?)
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

Odp: Program do prezentacji PowerPoint
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2010, 21:59:21 »
Nie, mam typowe polskie imię i nazwisko...
Dobra, to z tym First i Last Name nieaktualne, ponieważ zakupiłem serial na stronie Dataviz.

Otrzymałem zarówno Registration Number, jak i Activation Key. Co dziwne, po wpisaniu Registration Key program nie "zawołał" o podanie Activation Key, a sam program chodzi pięknie. Czysta w trymiga nawet duże prezentacje, z czego jest niezmiernie zadowolny, bo masę roboty mi to zaoszczędzi. Natomiast moje zaniepokojenie wywołuje fakt, że nie ma możliwości edycji np. prezentacji PowerPoint, stąd moje pytanie - czy to jest prawidłowe? Czy jednak zostanę poproszony o aktywację (kiedy) i wtedy nieaktywne funkcje programu uaktywnią się? A może to tylko program do odczytu plików?