autorotacja przy połączeniu przychodzącym

  • 5 Odpowiedzi
  • 2377 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« dnia: Lipiec 15, 2010, 00:29:18 »
właśnie przeglądałem maemo talk i pojawił się wątek odnośnie problemu autorotacji podczas połączenia przychodzącego, czy u was też występuje ten problem mimo ustawienia w aplikacji telefon trybu portrait ? mnie już to zaczyna na mase wkurzać ale wygląda to na bug w sofcie, gdyż sam telefon działa w trybie portrait ale kiedy już ktoś do mnie dzwoni to już zaczyna świrować i trzeba pionowo złapać bo inaczej się obraca.
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline Vask

  • 22
Odp: autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2010, 00:30:24 »
u mnie to wyglada tak ze po jakiejs aktualizacji (a nie jestem w nich za bardzo kumaty) porobilo sie dziwnie. Ktos do mnie dzwoni, wyjmuje tel z kieszeni i nagle ekran zanika robi sie pionowy z jakimis 4 przyciskami p oto zeby zaraz wrocic do normy z dwoma przyciskami duzymi. Czasami w ogole zanika obraz i musze go suwakiem odblokowac i wejsc w "sluchawke" dopiero wtedy pojawia mi sie to ze ktos do mnie dzwoni i moge odebrac... idiotyzm i troche utrudnia zycie.

*

Offline MalyMarvell

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GD96->6100->W900->6110Navi->6210Navi->E52/N900
autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2010, 21:19:43 »
Witam,
Od miesiąca jestem posiadaczem N900tki, i również u mnie, występuje wyżej opisany problem, gdy wrzuciłem ostatnią aktualizację. Wygląda to w ten sposób iż podczas połączenia przychodzącego obraz szaleje, przy okazji pokazując mi jakieś 4przyciski..po czym wraca do normy,lub całkiem znika..denerwujące jest to podczas próby odebrania poł podczas jazdy autem. Do szaleństwa doprowadza mnie gdy ekran całkiem znika, gdy chce zakończyć połączenie.  Jedna cenna uwaga jaką zauważyłem to taka,że problem "prawie" nie istnieje gdy te same czynności wykonuje w półmroku lub całkowitych ciemnościach.
Czy jest już na to jakaś "łatka" do instalki?

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2010, 22:03:16 »
niestety ale na chwilę obecną chyba nie ma rozwiązania
https://bugs.maemo.org/show_bug.cgi?id=10613
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline jakubd

  • *****
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2010, 10:15:02 »
A ja "pośrednio" problemu się pozbyłem - po podłączeniu do zestawu głośnomówiącego wszystko mi się po prostu pojawia na ekranie w samochodzie, a tego nieco trudniej obrócić :D
Problem mam tylko z książką telefoniczną, ale prześlę ją do samochodu po prostu z innego telefonu.
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: autorotacja przy połączeniu przychodzącym
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:00:43 »
Niech już kończą prace nad Meego, bo przez to Maemo 5 jest totalnie zlewane przez Nokie - takie bugi nie powinny być w trzecim już z kolei firmwarze.