Problemy z Nokia Lumia 800

  • 10 Odpowiedzi
  • 24278 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problemy z Nokia Lumia 800
« dnia: Grudzień 20, 2011, 20:28:59 »
Witam zakupiłem w dniu wczorajszym Nokię Lumię 800 podczas użytkowania Lumii 800 w trakcie dzwonienia system się zawiesił, nie działa ekran nie idzie go zresetować przyciskiem bocznym, co normalnie ni diabła nie idze wyjąc baterii  :wink: wiecie może co się może dziać ? ?

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:03:08 »
A to ciekawe :E Jeżeli ma przycisk Włącz/Wyłącz to spróbuj go przytrzymać ok 7 sekund lub chwilę dłużej (w HTC tak się wyłącza z trybu bootowania i bootloadera). Jeżeli zadziała to później powinna się normalnie włączyć, a jak nie to nie wiem.

*

Offline cormacart

  • **
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cormac Mac Art
  • Sprzęt: HTC Polaris, Samsung Omnia Pro4
Odp: [News] Nokia z Windows Phone 7?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:20:43 »
Witam zakupiłem w dniu wczorajszym Nokię Lumię 800 podczas użytkowania Lumii 800 w trakcie dzwonienia system się zawiesił, nie działa ekran nie idzie go zresetować przyciskiem bocznym, co normalnie ni diabła nie idze wyjąc baterii  :wink: wiecie może co się może dziać ? ?
znajomy mi opowiadal jak kilka dni temu byl swiadkiem na stoisku Orange podobnego przypadku. Omnia W zgasla jednemu gosciowi na amen w trakcie zwyklego przegladania kontaktow. Obecny na miejscu konsultant Orange tez nie wiedzial co zrobic.

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:31:48 »
Nie kupię telefonu z baterią na stałe pod obudową  B)

*

Offline Sainti

  • ***
  • 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój sieciowy kącik
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2011, 21:42:45 »
Żeby zrobić soft reset w Lumii 800 trzeba przytrzymać przycisk Power i Volume Down aż telefon nie zawibruje 3 razy.  :wink:

Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2011, 23:27:50 »
Super tylko telefon wcale nie reagował, po wyczerpaniu się baterii w końcu ruszył  :ok: mam nadzieje że problem nie będzie się powtarzał  :S Dzięki za pomoc :) Jednak dużym plusem w innych telefonach jest możliwość wyjęcia baterii.

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2011, 09:59:57 »
Nie kupię telefonu z baterią na stałe pod obudową  B)
Ja chyba tez nie, szczególnie po obejrzeniu filmu na YouTube nt "postarzania się produktów"...  :E

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2011, 10:39:28 »
tu nie chodzi o samą baterię ale też o system. Porażka to jak nokia zawiśnie czekacie aż bateria się wyczerpie  :O
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:07:00 »
System nie ma tu nic do rzeczy. Od ok roku używam WP7 i ani razu się nie zwiesił. IMO wyjmowanie baterii w normalny sposób będzie to jako taki bezpiecznik na wszelki wypadek.

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2011, 11:07:59 »
Pytanie: dlaczego Nokia zawisa.
Ja od ostatniej aktualizacji od HTC ani razu nie musiałem wyjmować baterii... Mało tego: do przedostatniej aktualizacji HTC (czyli przez rok) też nie musiałem. Problem był tylko z jedną aktualizacją od HTC - trwał jakie 2 miesiące. Czyli raczej był to wyjątek od reguły, że nie mam potrzeby wyjmowania baterii... Ale fakt, faktem - nie chciałbym nie móc wymienić baterii w telefonie - we wszystkich, które miałem do tej pory kupowałem baterie "w połowie" życia telefonu u mnie...

Odp: Problemy z Nokia Lumia 800
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2012, 12:35:23 »
Jednak trafiłem na popsuty aparat po 20 dniach użytkowania padł całkowicie śmiercią (naturalną?).