O to i jest Windows phone 7.8 costum rom

  • 4 Odpowiedzi
  • 6604 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zador

  • *
  • 89
O to i jest Windows phone 7.8 costum rom
« dnia: Wrzesień 23, 2012, 08:55:57 »
Tak jak w temacie jest trochę nie stabilny i przezemnie sprawdzony  :ok: Polecam
Link Do romu :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1271118

Wady: Trochę się przycina ale specjalnie mi to nie przeszkadza ( miałem windows mobile i wiecie co mam na myśli                 .          ;D

Działa na htc hd7 , tyle wiem
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2012, 11:15:29 wysłana przez zador »

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: O to i jest Windows phone 7.8 costum rom
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2012, 10:23:26 »
No zajebiście :E Jakbyś jeszcze napisał na jakie urządzenie i skąd go wziąłeś to pewnie inni byliby Ci wdzięczni (inni - bo ja nie, ponieważ z tego co się orientuję chyba pierwszy w Polsce wrzuciłem customa 7.8 do HTC Titan oraz spolszczyłem go, dodałem PLK słownik i klawiaturę, a także rozwiązałem problem źle wyświetlających się PLK znaków diaktrycznych).
http://budniu.wordpress.com/2012/09/20/pierwszy-customrom-windows-phone-7-8-dla-htc-titan/
i poczytaj sobie moje wpisy na stronie właśnie od 20.09 do dzisiaj.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: O to i jest Windows phone 7.8 costum rom
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2012, 11:18:26 »
Oki, ale mnie bardziej chodziło o to, żeby uzmysłowić autorowi, że jak ktoś tworzy wątek to niech napisze dokładnie i poda linki, a nie w takiej formie jak to było: Mam Win 7.8 - bo tak ten wątek wyglądał, a w tej sytuacji też postanowiłem się pochwalić. :grin: A do tego to dlaczego jest w dziale "Oprogramowanie" ? Bardzie pasuje do ogólnego, albo do ROM-ów

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: O to i jest Windows phone 7.8 costum rom
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2012, 11:22:55 »
masz całkowitą rację Budniu, chodziło mi o to by potwierdzić to co napisałeś że o customach 7.8 wiadomo od 20 września i że może chodzić o różne urządzenia, więc z samego "mam 7.8" nic nie wynika