xT9 PL --> NIKI PROJECT ROM WM6.1 WWE v1 :)

  • 32 Odpowiedzi
  • 29065 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: xT9 PL --> NIKI PROJECT ROM WM6.1 WWE v1 :)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 04, 2009, 20:04:09 »
Mam prośbe. Mogłby ktoś dać link do  SMS Convertera ? wszędzie szukam i nie moge znaleźć, a tylko to mi zostało do zrobienia żeby dual w koncu działał tak jak należy  :mrgreen:

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: xT9 PL --> NIKI PROJECT ROM WM6.1 WWE v1 :)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 04, 2009, 23:38:26 »
Mam prośbe. Mogłby ktoś dać link do  SMS Convertera ? wszędzie szukam i nie moge znaleźć, a tylko to mi zostało do zrobienia żeby dual w koncu działał tak jak należy  :mrgreen:

Przyznaj sie lepiej ze czytasz tylko ostatnie posty...
Wlasnie w tym watku masz adres do tego programu!

http://blackbit.pl

Klikalem i nie dziala... Moze cos chwilowo padlo...

Skoro brakuje Ci programu do obcinania ogonkow, to moge polecic alternatywny i w dodatku darmowy program o nazwie unAccent !
Za darmo robi dokladnie to samo plus dodatkowo wycina wszystkie spacje, oszczedzajac tym samym cenne znaki.

===========================================================

Przykładowy SMS napisany z ogonkami - w oryginalnym edytorze SMS:
Witam wszystkich. Jutro mnie nie będzie, ponieważ wyjeżdzam nad morze wypocząć:) Pozdrawiam

Ten sam SMS przerobiony programami SMS Converter (opcja usuń PL) i unAccent (opcja unAccent):
Witam wszystkich. Jutro mnie nie bedzie, poniewaz wyjezdzam nad morze wypoczac:) Pozdrawiam

Ten sam SMS przerobiony dodatkowo programem unAccent (opcja unSpace)
WitamWszystkich.JutroMnieNieBedzie,poniewazWyjezdzamNadMorzeWypoczac:)Pozdrawiam

===========================================================

Dodatkowo unSpace integruje sie z systemowym edytorem SMS stwarzajac mozliwosc odpowiadania na SMS (reply).
Opcje taka posiada najnowsza wersja 2.3.0 Niestety zauwazylem jeden, dosc denerwujacy bug. Jak chce zsynchronizowac telefon z PCtem (connect via bluetooth), odpala mi sie... unAccent! Dopiero instalacja starej wersji 0.3 usunela problem.
Jednak stara wersja nie integruje sie z systemowym edytorem SMS. Urok albo.... :/

W załączniku obie wersje unAccent (0.3 i 2.3.0)

Smacznego! :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 23:48:54 wysłana przez baca01 »
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: xT9 PL --> NIKI PROJECT ROM WM6.1 WWE v1 :)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2010, 21:00:23 »
Mi wczoraj udało się dokładnie to samo. Wyciągnąłem pliki i rejestr z oryginalnego Orangowego Romu. Dla wygody instalowania polskiego xT9 proponuję użyć caba, który udało mi się poskładać. Do sciągniecia: [*********]/artsza/Inne/xT9+Polish.cab]http://[*********]/artsza/Inne/xT9+Polish.cab[/url] i można się cieszyć w końcu WM 6.1 z polskim słownikiem

Jako, ze plik byl umieszczony na serwie ktory jest uwazany za piracki na tym forum to wrzcilem go na http://rapidshare.com/files/351524451/elfin_xT9_Polish.cab bo byla prosba o niego.
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend