WM 6.0PL + PROGRAMY (LINKI)

  • 70 Odpowiedzi
  • 45981 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WM 6.0PL + PROGRAMY (LINKI)
« dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:04:23 »
-> ROM WM 6.0 PL ORANGE
http://rapidshare.com/files/104481569/RUU_Nike_ORANGE_PL.rar.html

Za pierwszym razem uruchamia się jakiś czas, trzeba cierpliwie czekać.
Splash-screen nie ulega zmianie, tak więc podczas uruchamiania widać dokładnie to samo co przy poprzednim ROMie.
Podczas pierwszej customizacji należy zrobić soft-reset, aby dodatki od Orange nie zostały wgrane.

-> Oryginalny skin HTC klawiatury
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=351140&page=3

-> Bardzo ładny splash-screen, z logo HTC
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2052772&postcount=28

-> Network Wizard. Ustawienia GPRS/UMTS/MMS dla wybranego operatora
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2032209&postcount=4

-> ROMSettings. Ustawienia zaawansowane, znane z Niki Project
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=56391&d=1193825415

-> Po wyszukaniu w rejestrze słowa Orange można usunac wszystkie wpisy z ustawieniami Internetu/MMS, np. Orange MMS.
Można też znaleźć grafikę pożegnalną, którą można podmienic innym plikem, lub całkowicie wyłączyć.


-> Aby włączyć na stałe xt9 należy:

[HKLM\SOFTWARE\Tegic\eT9\IME]
CarrierDefaultTextMode=dword:0

Zmieniamy wartość:
0 - ABC
1 - XT9

-> Procentowy stan baterii.
Instalujemy SdkCerts.cab a potem PK%20White%2BColorNewWarningClean3GCompressed.cab
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1856441&postcount=4
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 23:21:17 wysłana przez untaztood »

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Mamy Polski ROM do Touch Duala !!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:15:27 »

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Mamy Polski ROM do Touch Duala !!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2008, 13:29:47 »
u mnie także działa... sprawdzone... w końcu polak :ok:, ale dziwne uczucie :grin:


pozostało czekać na polskiego WM 6.1 :O~

tu także jest oryginalny skin klawiatury HTC: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=351140&page=3

jak i spisu połączeń, czy wpisywania pinu :)

sprawdzony i działający w 100% :ok:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2008, 19:07:49 wysłana przez szczyku »
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: Mamy Polski ROM do Touch Duala !!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2008, 23:57:24 »
Dzieki untaztood!! Na to czekalem!! A wlasciwie czekalem na polski xT9! Szkoda ze do ROMu Niki'ego nie mozna dograc xT9 :(

RYMI, mialem TEN sam problem z zasiegiem (ledwo co trzymalo GSM, nie wspominajac o UMTSie). Wgralem Radio od Kaisera (RUU_Nike_Radio_1.64.08.21_25.74.40.02K)
 i jak reka odjal! Kombinowalem tez z innymi radiami i rownie bylo dobrze (RUU_Nike_Radio_1.58.21.23_25.65.30.04 oraz RUU_Nike_Radio_1.58.25.14_25.69.30.05P).

Pzdr
Baca01
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Mamy Polski ROM do Touch Duala !!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2008, 12:35:52 »
u mnie na romie przygotowanym od rymi zasięg działa jak należy... non stop full zasięg :) radio jakie posiadam to: 1.58.21.23... nie wiem jak z UMTS, bo mam tylko EDGE, ale na dniach będę we wrocławiu, a nawet w wałbrzychu to zobaczę co i jak....
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2008, 14:45:39 »
rozumiem ze przed zmiana romu zdjeles cida i zrobiles hardspl?

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2008, 16:05:16 »
rozumiem ze przed zmiana romu zdjeles cida i zrobiles hardspl?

Zaplacilem olipro z xda-developers.com za zdjecie simlocka. Pakiet jego produkcji zdjal CIDa i zrobil hardspl i wgral jego Radio ROM i usunal SIMlocka.

Od tego momentu zaczely sie problemy.

w sumie powinieneś teraz zgłosić się do niego i napisać mu o swoich problemach :sleepy: jak to dobrze że mój nie miał simlocka od nowości :P
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2008, 16:29:22 »
rozumiem ze przed zmiana romu zdjeles cida i zrobiles hardspl?

Zaplacilem olipro z xda-developers.com za zdjecie simlocka. Pakiet jego produkcji zdjal CIDa i zrobil hardspl i wgral jego Radio ROM i usunal SIMlocka.

Od tego momentu zaczely sie problemy.

kurde cfaniak - mozna to za free zrobic tak naprawde

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2008, 16:44:32 »
rozumiem ze przed zmiana romu zdjeles cida i zrobiles hardspl?

Zaplacilem olipro z xda-developers.com za zdjecie simlocka. Pakiet jego produkcji zdjal CIDa i zrobil hardspl i wgral jego Radio ROM i usunal SIMlocka.

Od tego momentu zaczely sie problemy.


Hmmm..... Ja rowniez sciagnalem CIDa i SIMlocka u Oli'ego i dzlala jak nalezy ;)
Wczesniej zapakowalem ROM RUS (myslalem ze tam bedzie polska wersja, kierujac sie HTC MTeoR, w ktorym mam wszystko po Polsku)...
ROM rosyjski dzialal dobrze, ale obsluga "pa ruski" (brak angielskiego) nie przypadla mi do gustu :/  Po  kolejnej zmianie ROMu na Oragne UK  zasieg byl na poziomie 20% w stosunku do oryginalu :(   I wtedy znalazlem alternatywe, ktora do dzis mam wgrana (Niki Project Rom v1.0 WM6.1).  Na tym ROMie rowniez byly problemy z zasiegiem (ROM Niki'ego ma stare Radio) !! Po dwoch dniach znalazlem Radia od roznych modeli (Touch, Kaiser, Polaris) i zaczalem je testowac. Wszystkie z powyzszych (wszystkie najnowsze wersje trzech modeli) chodzily bardzo dobrze. Poniewaz roznicy pomiedzy nimi nie zauwazylem, zdecydowalewm sie na najwyzszy model, od Kaisera :)

Jednakze po ukazaniu sie polskiego zrzutu Oragne, bardzo zastanawiam sie nad powrotem do ROMu i macierzystego xT9.
Brak obslugi xT9 na klawiaturze sprzetowej jest bardzo denerwujace. Nie wiem czy beda dzialac aplikacje dostepne na ROMie Niki'ego (Field test, itp). Szykuja sie ciekawe, testowe wieczory ;)
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2008, 17:51:58 »
rozumiem ze przed zmiana romu zdjeles cida i zrobiles hardspl?

Zaplacilem olipro z xda-developers.com za zdjecie simlocka. Pakiet jego produkcji zdjal CIDa i zrobil hardspl i wgral jego Radio ROM i usunal SIMlocka.

Od tego momentu zaczely sie problemy.


Hmmm..... Ja rowniez sciagnalem CIDa i SIMlocka u Oli'ego i dzlala jak nalezy ;)
Wczesniej zapakowalem ROM RUS (myslalem ze tam bedzie polska wersja, kierujac sie HTC MTeoR, w ktorym mam wszystko po Polsku)...
ROM rosyjski dzialal dobrze, ale obsluga "pa ruski" (brak angielskiego) nie przypadla mi do gustu :/  Po  kolejnej zmianie ROMu na Oragne UK  zasieg byl na poziomie 20% w stosunku do oryginalu :(   I wtedy znalazlem alternatywe, ktora do dzis mam wgrana (Niki Project Rom v1.0 WM6.1).  Na tym ROMie rowniez byly problemy z zasiegiem (ROM Niki'ego ma stare Radio) !! Po dwoch dniach znalazlem Radia od roznych modeli (Touch, Kaiser, Polaris) i zaczalem je testowac. Wszystkie z powyzszych (wszystkie najnowsze wersje trzech modeli) chodzily bardzo dobrze. Poniewaz roznicy pomiedzy nimi nie zauwazylem, zdecydowalewm sie na najwyzszy model, od Kaisera :)

Jednakze po ukazaniu sie polskiego zrzutu Oragne, bardzo zastanawiam sie nad powrotem do ROMu i macierzystego xT9.
Brak obslugi xT9 na klawiaturze sprzetowej jest bardzo denerwujace. Nie wiem czy beda dzialac aplikacje dostepne na ROMie Niki'ego (Field test, itp). Szykuja sie ciekawe, testowe wieczory ;)

Jak znajdziesz linki do tych programów co byly w Niki Project to daj znac :)

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2008, 22:53:06 »
No i mam ROM OrangePL w telefonie! Wszystko chyba dziala procz jednego.... xT9 na klawiaturze sprzetowej !!
Nie wiecie gdzie toto trzeba przestawic aby dzialalo ? W zasadzie tylko dla tej jednej rzeczy zmienialem ROM :(


=======================

NIEAKTUALNE !!

=======================

Okazalo sie ze porada aby po wgraniu ROMu szybko zrobic soft reset (zeby Oragngutanowe menu sie nie spersonalizowalo) jest zabiegiem ktory
NIE DO KONCA konfiguruje naszego Dual-a.
Poczekalem az wszystko sie zainstaluje i sprawdzilem. Wszystko dziala :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2008, 23:15:37 wysłana przez baca01 »
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2008, 23:33:39 »
to jak chcę mieć na stałe aktywne xt9 to muszę wgrać cały ten syf :-? a możesz napisać co zostało pozmieniane :sleepy:
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 05, 2008, 00:03:15 »
Wgrywa sie tapeta Orange, cos tam Unicode [pewnie do SMSow] i jakis duzy pakiet P5500 [pewnie wlasnie tu takze XT9].

Ale tak jak napisalem - w przypadku Duala to tak naprawde od Orange nic nie ma, bo menu Orange mozna wylaczyc, mozna wlaczyc HTC Home.

W przypadku Kaisera od Orange to trzeba sie naprawde troche natrudzic sie, aby odsyfic go oraz uruchomic HTC Home.



Wykonuje sie:

Orange.tsk
Menu_Operational.xml
Move_BTSAP_PL.CAB
enable_unicode.CAB
PL_Audiobooster.CAB
DL_HTC_p5500_OPL_v1.0.2.cab


http://rapidshare.com/files/104978144/DL_HTC_p5500_OPL_v1.0.2.zip.html




Zreszta pozwol na konfiguracje to zobaczysz roznice ;-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2008, 08:10:53 wysłana przez rymi »
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 05, 2008, 01:01:30 »
a ikony od orange są.... np menedzer połączeń i inne... bo mnie drażni ten szaro pomarańczowy kolor :mad:
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline Widmo

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch I / II
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 05, 2008, 01:55:23 »
rymi, a wyciagnij nam z Ext'a plik o naziwie: DL_HTC_p5500_OPL_v1.0.2.cab
i wrzuc gdzies na forum co ?  :D

Jesli dobrze kombinuje to to jest slownik XT9 lub wylaczenie go na stale...
Regulamin: "Zabrania się reklamowania swoich lub cudzych (prywatnych lub nie) serwisów internetowych w tematach, treści wypowiedzi, avatarach, podpisach itd; bez zgody Administracji Portalu"

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2008, 03:45:20 »
Poczekalem do konca az sie zaladuje cale Oragne_badziew, zmienilem home na HTC, zainstalowalem:

- Nadavi_and_Dutty_Touch_Dual_Dialer_for_Kaiser
- touch_calculator
- PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed

 i KOMPLETNIE zniknely wszelakie slady Oragne :D Zdecydowanie przypomina ROM Niki'ego ;)
Acha, wyodrebnione pliki z katalogu windows (z ROMu Niki - psShutXP do soft-resetu, FieldTest - netmonitor, ROMSettings) dzialaja !!
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2008, 09:19:59 »
Poczekalem do konca az sie zaladuje cale Oragne_badziew, zmienilem home na HTC, zainstalowalem:

- Nadavi_and_Dutty_Touch_Dual_Dialer_for_Kaiser
- touch_calculator
- PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed

 i KOMPLETNIE zniknely wszelakie slady Oragne :D Zdecydowanie przypomina ROM Niki'ego ;)
Acha, wyodrebnione pliki z katalogu windows (z ROMu Niki - psShutXP do soft-resetu, FieldTest - netmonitor, ROMSettings) dzialaja !!

może wrzucisz to wszystko na rapida...  B)

- PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed
i  co to jest??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2008, 09:22:02 wysłana przez szczyku »
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

Odp: Polski ROM WM 6 do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2008, 11:12:43 »
Jeżeli piszecie o jakiś plikach, że działają, to bardzo proszę, żebyście je tutaj zamieszczali, a nie tylko opisywali.

Jeżeli chcecie bawić się w brandowanie rozbrandowanego telefonu to instalujcie
DL_HTC_p5500_OPL_v1.0.2.cab

Bo to nic innego jak funkcja Orange - DO POBRANIA, która robi syf w menu i której nie da się odinstalować ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2008, 08:51:46 wysłana przez untaztood »

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2008, 13:23:16 »
Poczekalem do konca az sie zaladuje cale Oragne_badziew, zmienilem home na HTC, zainstalowalem:

- Nadavi_and_Dutty_Touch_Dual_Dialer_for_Kaiser
- touch_calculator
- PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed

 i KOMPLETNIE zniknely wszelakie slady Oragne :D Zdecydowanie przypomina ROM Niki'ego ;)
Acha, wyodrebnione pliki z katalogu windows (z ROMu Niki - psShutXP do soft-resetu, FieldTest - netmonitor, ROMSettings) dzialaja !!

zrobiłem wszystko jak napisałeś... powgrywałem wszystko co ty, ale ikony orange i tak zostały :-| masakra, nie mogę na nie patrzeć :mad: a jak zrobiłem soft reset podczas coustomizacji to słownik xt9 posiadałem, tylko że ja go chcę zawsze aktywnego jak chcę pisać sms-a, a mam ABC :worried:
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2008, 14:36:59 »
Poczekalem do konca az sie zaladuje cale Oragne_badziew, zmienilem home na HTC, zainstalowalem:

- Nadavi_and_Dutty_Touch_Dual_Dialer_for_Kaiser
- touch_calculator
- PK White+ColorNewWarningClean3GCompressed

 i KOMPLETNIE zniknely wszelakie slady Oragne :D Zdecydowanie przypomina ROM Niki'ego ;)
Acha, wyodrebnione pliki z katalogu windows (z ROMu Niki - psShutXP do soft-resetu, FieldTest - netmonitor, ROMSettings) dzialaja !!

zrobiłem wszystko jak napisałeś... powgrywałem wszystko co ty, ale ikony orange i tak zostały :-| masakra, nie mogę na nie patrzeć :mad: a jak zrobiłem soft reset podczas coustomizacji to słownik xt9 posiadałem, tylko że ja go chcę zawsze aktywnego jak chcę pisać sms-a, a mam ABC :worried:



Hmmm.... Nie wiem co masz na mysli piszac "ikonki". Ikonki jako tako mi nie przaszkadzaja . Przeszkadzala mi kolorystyka i.. bezwzglednie chcialem ja wywalic  (logowanie, ksiazka adresowa, kalkulator itp). W pierwszym poscie znalazlem lepszy skin HTC (podczas inicjacji polaczenia kolor czcionki jest bialy a nie ledwo widoczny-czarnym na szarym tle..)

skin HTC:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=351140&page=3

HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2008, 15:07:04 »
Dzięki tym screenom jednak ciesze się, że zrobiłem soft-reset przed customizacją ;)

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2008, 15:11:58 »
Dzięki tym screenom jednak ciesze się, że zrobiłem soft-reset przed customizacją ;)


Mozesz wrzucic screeny, ktore sie roznia od moich ? :)
Pewnie chodzi o ikony "Programy"?...
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2008, 15:52:54 »
właśnie o te ikony... bleeee... :P czym robiłeś screny?
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline baca01

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IpSE2020, XCOVER5
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2008, 15:59:39 »
właśnie o te ikony... bleeee... :P czym robiłeś screny?

Trialowy "True Connect". Fajny programik. Z pozoimu PC mozesz grzebac w telefonie ;)

Uzywam tez "Jeyo Mobile Companion" (zarzadzanie kontaktami, backup, itp). Tu tez istnieje mozliwosc zrzucania "pulpitu".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2008, 16:04:48 wysłana przez baca01 »
HTC Touch Dual już tylko do testów, Desire  u nowego właściciela a Loox N520 jako podświetlany zegarek w pokoju.

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2008, 16:29:11 »
tak to wygląda u mnie:




dla wyjaśnienia: zamiast operatora mam numer swojego telefonu ponieważ mam wsadzony dual sim :P
jedna karta to mój numer, druga to orange free na karte  B)
po wgraniu polskiego romu mam mały problem ponieważ na romie angielskim jak i niki project dual sim był widoczny (w programach), a teraz nie :-? nie czaje dlaczego :worried:
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2008, 16:46:39 »
te ikony programow mozna wywalic.

zalinstaluj total comander wejdz w katalog start menu i wywal skroty o nazwach odpowiadajacych katalogom z ikonami(podkreslam - nie katalogi tylko skroty) i po bolu

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 06, 2008, 17:14:54 »
ja nie chce ich wywalać całkowicie, po prostu chcę aby były oryginalne... ale mój soft tak naprawdę się niczym nie różni od baca01 ja zrobiłem soft reset przed coustomizacją, a baca nie, słownik xt9 działa mi jak należy, (oprócz tego że za każdym razem jak chcę napisać esa to muszę go włączać, nie pomogło wgranie coustomizacji do końca - xt9 zachowuje się tak samo) konfiguracja internetu i mms do orange już była poprawna (nie trzeba szukać po forum i przestawiać) :ok: jeszcze tylko nie mogę znaleźć skina na kalkulator :ohreally:
Napisane: 06-04-2008, 17:07:36
już znalazłem :P
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2008, 17:54:04 »
po wgraniu polskiego romu mam mały problem ponieważ na romie angielskim jak i niki project dual sim był widoczny (w programach), a teraz nie :-? nie czaje dlaczego :worried:

No i u mnie nie ma SimExtra od Ery... Coś jakby brakowało obsługi, albo funkcji SimToolKit.
Ktoś może wie, czy może jak przebrnie się przez całą customizację to ta funkcja jest widoczna?

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2008, 18:25:37 »
kurcze... że nie sprawdziłem po coustomizacji czy jest dualsim :( może orange zastosował jaka blokadę na takie duale :sleepy: zaraz to sprawdzę, i wsadzę kartę ery żeby sprawdzić simextra  :ok:
Napisane: 06-04-2008, 17:59:05
mogę zapewnić że ani simextra a dualsim nie pojawił się po coustomizacji :sleepy:
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: ROM WM 6.0 PL Orange do Touch Dual + dodatki
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2008, 19:07:10 »
dobra przyznam sie bez bicia - wgrałem... i właśnie konfiguruje - jak narazie wszystko idzie sprawnie;)

szczyku - zapodał byś ten skin do kalkulatora;)