Zgranie romu z urzadzen widows ce 5

  • 3 Odpowiedzi
  • 1352 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgranie romu z urzadzen widows ce 5
« dnia: Listopad 28, 2007, 09:04:05 »
czy jest jakis sposob na zgranie romu z urzadzenia np navigon 7000 ?

potrzebuje romu do chicago 6000  maja te same romy , w sieci nie moge namierzyc takiego romu 

Odp: Zgranie romu z urzadzen widows ce 5
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2009, 21:03:14 »
Polecam tą strone :
http://forum.pocketnavigation.de/thread.php?threadid=1063234

, znalazłem tam jeszcze kilka podobnych modeli do Chicago, a pare romów jest tutaj:

http://www.gopal-navigator.de/dload.php?action=category&cat_id=6

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Zgranie romu z urzadzen widows ce 5
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2009, 21:50:33 »
Nie wiem jak jest "w drugą stronę" ale do Route 66 Chicago 6000 nie da się wgrać romu z Mediona, choć to niby prawie to samo urządzenie (MDPNA-470). Myślę, że z Navigonem też może być podobny problem. Ogólnie można powiedzieć, że Clariony 670/770, Transonic 7000, Route 66 Chicago 6000/7000/8000, JVC-X70 i Mediony 470 to praktycznie identyczne urządzenia, do których niestety romy nie za bardzo pasują "zamiennie". Jeśli chodzi o zgranie pełnego, zdatnego do użytku romu z jakiegoś urządzenia PNA z systemem CE 5.0, to raczej nie spotkałem się z WIARYGODNYM przypadkiem takiej operacji, zakończonej dodatkowo prawidłowym wgraniem takiego romu z powrotem.

Zgranie romu z urzadzen widows ce 5
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2009, 11:29:04 »
Witam wszystkich. Czy dysponuje ktoś linkami do plików związanych z Navi 351 (maxcom) - romy , osloader. Za dużo poinstalowałem nieprotrzebnych rzeczy na tym sprzęcie i chciałem powrócić do ustawień początkowych. Ściągnąłem niby oryginalny rejestr do tego urządzenia i wgrałem. Po ponownym uruchomieniu win ce 5 nie łączył się już z komputerem(nieznane urządzenie usb) i nie widział karty SD. Na dodatek na jakimś forum znalazłem osloaderav2.1. Jednak okazało się że to do innego urządzenia. Teraz już nie włącza się mogę tylko sobie wgrywać tego osloadera poprzez reset+ power. Obraz jest rozmazany ale widać jakieś napisy o programowaniu flesha i jak wgrywają się te 4 pliki .bin z karty sd to ekran robi się biały i tak pozostaje. Czy zna ktoś sposób na wejście do bootloadera? Próbowałem różnech kombinacji klawiszy ale bez żadnych rezultatów. Pozdrawiam wszystkich