hard reset - wszystko od nowa

  • 6 Odpowiedzi
  • 1066 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hard reset - wszystko od nowa
« dnia: Kwiecień 24, 2008, 11:47:28 »
siema
szukam i szukam i nie moge znalesc - mam odblokwoane mio 269 (ce 4.2)i tomtoma na pokładzie
niestety wystarczy ze mi sie bateria rozładuje po powiedzmy 4dniach w stanie uspienia i wszystko musze robić od nowa :(
jak go wyłacze na on/off to bat tezyma ale jest to jednoznaczne z rozładowaniem czy hardresetem :(
nie ma jakiegoś sposobu NA STAŁE ? sporo kopałem ale nie doszukałem sie odpowiedzi
z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 11:49:01 wysłana przez bbolss »

*

Offline gader

  • *****
  • 1455
  • Płeć: Mężczyzna
    • gader - Play - Nowi znajomi
  • Sprzęt: Magic  & i200
Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2008, 01:08:16 »
Moze bateria juz do wymiany?
Be more digital.
pıoɹpuɐ

Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2008, 12:34:26 »
a ile powinien wytrzymac w takim stanie?
nie mowie ze nie ale wolał bym znalesc sposob na zostawienie tego na stałe :(

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2008, 14:11:16 »
To że po HR trzeba odblokować od nowa to normalne, jedyne co na to można poradzić to wykorzystanie autostartu z 2577 na karcie pamięci, wtedy będzie się sam odblokowywał

4dni uśpienia to malutko... sprzęt od pełnej baterii do 0 w stanie uśpienia powinien z 3tyg. jak nie więcej wytrzymać...

Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 08:25:44 »
hmm a cos więcej o tym 2577 ? jak to zrobic zeby sie sam odblokowywał? i zeby sie np do tego gapi instalowało ?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2008, 08:43:32 »
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać :ohreally: w większości wypadków po HR system odpala plik \<karta pamięci>\2577\autorun.exe. Wystarczy jako autorun podstawić mortscripta i napisać sobie skrypt który odblokuje urządzenie i wykona SR

Odp: hard reset - wszystko od nowa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2008, 18:30:17 »
hmm chyba nie na tym mio ;/ moge miec cokolwiek na karcie w 2577 / autorun łącznie z exekiem co odblokowuje wyndowsa chocby - bez rezultatu
jak go połącze z as to jest tam tez folder storage card ( nie sd card) jest tam foler install i chyba instalka tego mio ale jak chce cokolwiek zmienic w tamtym folderze to urzadzenie zaczyna migać i wiesza się ;|

hmm posiedziałem troche nad tym skryptem co odblokowuje trzymając głos w góre + flaga i juz działa instalacja tomtoma z karty i gapi tez siedzi na karcie a do rejestru sie ustawienia gapi wciepują i smiga;]
troche an około ale jest
jak ktos ma lepszy pomysł to był bym wdzięczny;d
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 19:58:28 wysłana przez bbolss »