Vordon i automatyczne przechodzenie w stan uspienia po wyłaczeniu zapłonu - jak?

  • 1 Odpowiedzi
  • 13742 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam.
Posiadam nawigacje Vordon 5" z podłączoną kamerą cofania.
Za każdym razem kiedy wyłączam samochód muszę poprzez naciśnięcie przycisku wejść w tryb uśpienia albo wyłączyć nawigację.
Czy istnieje jakiś sposób aby nawigacja automatycznie przechodziła w tryb uśpienia po wyłączeniu zapłonu?
Jeśli istnieje taki sposób to proszę o wytłumaczenie w jasny sposób jak to zrobić bo jestem laikiem w tych spawach :)
Interesowała by mnie tez zmiana logo VORDON podczas uruchamiania nawigacji - istnieje możliwość ustawienia własnego?
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2017, 13:58:42 wysłana przez Longlemur »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Ogólnie jest możliwość uśpienia po odłączeniu zasilania. Niektóre programy nawigacyjne mają wręcz wbudowaną taką opcję (np. Igo), ewentualnie można użyć skryptu - jak to zrobić pisałem np. tu https://pdaclub.pl/forum/navroad/uspienie-po-odlaczeniu-zasilania/

Co do loga - jest możliwość zmiany, ale wymaga znajomości modelu płyty głównej (do odczytania z menu nawigacji, albo lepiej z naklejki na płycie). Ściąga się wtedy odpowiedni Firmware i wrzuca na kartę tylko plik z grafiką.