PEIYING PY-GPS3501 ogólne problemy

  • 1 Odpowiedzi
  • 1951 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PEIYING PY-GPS3501 ogólne problemy
« dnia: Lipiec 13, 2008, 12:35:02 »
Te urzadzenie mozna zakupić z mapą na sd ,i także bez karty z mapami .Po nagraniu na sd  tej samej mapy z innego urządzenia ,prosi o serial i klucz.Najprawdopodobniej urządzenie i mapa  są w pewien sposób sparowane .No i potrzebny jest jakiś kalkulator na mapy 5.1 bo takie właśnie są w urządzeniu ,ewentualnie jak zmienić id urządzenia .Dwa to próbowałem wrzucić automape 5.05 ,nie dział.a .Nie wiem gdzie leży problem co zle robie .Odblokowanie tego urządzenia nie nastręcza wielkiego problemu -przyciskamy power,jednocześnie podcągamy dzwignie głosności na + i włączamy suwakiem na ON ,czekamy i jest windows.  Proszę o dokładny namiar na mapy którę będą chodziły pod tym urządzeniem z instrukcja co i jak .Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2008, 17:26:33 wysłana przez janko23 »

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: PEIYING PY-GPS3501 ogólne problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2008, 00:47:21 »
Najpierw opisz jak "wrzucasz" Am na urzadzenie?

Instalujesz via AS, kopiujesz zywcem na SD, czy jeszcze jakas inna kombinacja?

Generalnie zwykle kazda aplikacja powinna zostac w jakis sposob 'podpieta' do interface, by zadzialala - to dotyczy AM i nie tylko.

Napisz jesli uruchamiasz z poziomu odblokowanego Windoswa ZAINSTALOWANA na karcie SD AMape, co sie dzieje?


Tak na marginesie - to nie jest forum WAREZOWE - wiec nie pros o pomoc w zlamaniu zabezpieczen licencyjnych.
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..