ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE

  • 860 Odpowiedzi
  • 473989 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Pentim

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pentim.eu
  • Sprzęt: MDA VARIOII+GPS BT / MD95538
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 26, 2007, 11:24:26 »
Masz na nim jakis soft do navi zainstalowany? Jesli tak to mozba by zrobic tak jak w mio i podmienic pliki i moze wtedy sie uda.
Eines Tages werde ich mich...
http://www.mdpna.w8w.pl/   http://www.pentim.eu

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 27, 2007, 01:52:59 »
cze
a masz może jakieś DLL-ki dzięki którym mozna zainstalować na tym mio TomToma???
szykam i szukam i znaleźć nie moge
Pomocy!!!!!

Napisane: Czerwiec 27, 2007, 01:14:10
Pilnie potrzebuje DLL-i na mio c510 do wgrania tomtoma.
Zlitujcie się
Może kto na maila  jaceksj@poczta.fm :-\
z góry dzięki

*

Offline Kargul.pl

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Mitac Mio269+ WinCE 4.2 .NET
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:39:30 »
Kolekcja wszystkich dll-i jakie  mogą być Ci potrzebne do różnych programów jest na tej stronie:
http://hpcmonex.net/izemize.htm

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 28, 2007, 20:08:39 »
Znajomy przywlekl z zagranicy garmina c320. Mam takie pytanie czy mozna go doblokowac do windowsa???? a jesli tak to jak???
Z gory dzieki za pomoc.

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 05, 2007, 17:31:15 »
Hej!
Dopiero zaczynam przygodę z nawigacją.
Czy komuś udalo się odblokować win ce net 4.2 core na takim sprzęcie: PNi350 chodzi na nim mapamap traffic?
Proszę o poradę - czy coś innego można zainstalować na tą maszynkę?

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 06, 2007, 16:56:53 »
Przyłączam się do prośby w oblokowaniu PNi350

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 08, 2007, 16:43:28 »
Witam

Chcialbym odblokowac Clariona Map360. W powyzszych postach znalazlem na to sposob, ale paczka z plikami zamieszczona przez tom2130 na serwerze megaupload jest nieosiagalna. Czy ktos pomoglby mi w odnalezieniu potrzebnych plikow?

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

*

Offline Pentim

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pentim.eu
  • Sprzęt: MDA VARIOII+GPS BT / MD95538
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 09, 2007, 15:25:34 »
Witam

Chcialbym odblokowac Clariona Map360. W powyzszych postach znalazlem na to sposob, ale paczka z plikami zamieszczona przez tom2130 na serwerze megaupload jest nieosiagalna. Czy ktos pomoglby mi w odnalezieniu potrzebnych plikow?

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Tu jest paczka dla Mediona, ale powinno tez pujsc: klik
Prawym i zapisz jako :)
Eines Tages werde ich mich...
http://www.mdpna.w8w.pl/   http://www.pentim.eu

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 11, 2007, 12:45:06 »
Poszlo :)

Dzieki bardzo!

*

Offline BoNt3k

  • ***
  • 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPHONE 3GS, iPHONE 4, NOKIA N8
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 13, 2007, 01:12:19 »
W temacie odblokowania navigacji CarTrek 200/400 proponuje link:
http://forum.geo24.de/tid1056080-sidc65eb3bf9b658ff1ca134d733a85cfc0.htm

Jezeli klos nie zna niemieckiego proponuje:
1. sciagnac dwa pliki z link`ow podanych na tej stronie
2. zmienic nazwe pliku "alturion gps.exe" na "orig_alturion gps.exe"
3. rozpakowac sciagniete pliki na karte SD
4. wylaczyc i wlaczyc urzadzenie.

To by bylo na tyle :).
Pozdrawiam.

NIESTETY - u mnie TOM TOM nie dziala. Udaje mi sie uruchomic File Explorera i  gdy uruchamiam z karty TT 6.20 i dostaje komunikat ze nie ma takiego pliku lub sciezka jest zla mimo ze uruchamiam z wlasciwego katalogu na karcie SD :(( jakis pomysl ?

P.S
MioMap udalo mi sie uruchomic ale troche lp;pry sa jakies dziwne jakby nie odswiezal pulpitu...:) wiec nie mozna uzywac..:(

pzdr
pzdr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2007, 02:27:38 wysłana przez BoNt3k »

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:13:01 »
Witam

Posiadam nawigację Pro Vision CNS 1200, czy ewentualnie ktoś pomógł by mi odblokować ją ? Przestudiowałem wszystkie posty i niestety nie mogę sobie poradzić z tym problemem.Oczywiście nawigacja oparta jest na systemie Win 4.2.Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2007, 21:42:02 wysłana przez radek225 »

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 19, 2007, 23:56:36 »
Witam wszystkich, Czy ktoś pomógłby mi odblokować Becker;a Traffic Assist Pro 7916 (ponoc jest w nim WinCE 4.2, nie jestem pewien)
Prosze o pomoc

*

Offline kikos

  • *
  • 91
    • http://www.kiko.cwaniak.pl
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 23, 2007, 20:18:54 »
Witam

Chcialbym odblokowac Clariona Map360. W powyzszych postach znalazlem na to sposob, ale paczka z plikami zamieszczona przez tom2130 na serwerze megaupload jest nieosiagalna. Czy ktos pomoglby mi w odnalezieniu potrzebnych plikow?

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Tu jest paczka dla Mediona, ale powinno tez pujsc: klik
Prawym i zapisz jako :)



plik sciagnalem.  wgralem rozpakowane na karte po wczesneijszym sformatowaniu -  hard reset i nic sie nie dzieje ( tzn standardowa procedura )  soft reset i nic


clarion map360   - moze trzeba cos jakos inaczej
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2007, 21:34:07 wysłana przez kikos »

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 24, 2007, 00:15:02 »
Kikos, z clarionem 360 trzeba postąpić inaczej. Mozesz uzyć tej paczki, ale uzyj sposobu, który opisał jeden z forumowiczów, a dokładnie tom2130:

"
1. Sciagnalem sobie pliki:
     autorunce.exe
     MNAVDCE.CAB
2. Skopiowalem je do katalogu Windows na Clarionie.
3. Zmienilem nazwe pliku MP3Player.exe na MP3Player.exe.old
4. Zmienilem nazwe pliku autorunce.exe na MP3Player.exe
5. Nastepnie wystarczy zrobis SR i kliknac na ikone odtwarzacza mp3.
    Urzadzenie uruchamia wtedy MP3Player.exe (zmieniany) i instaluje
    MNAVDCE.CAB
6. Nastepnie SR i mamy odblokowanego Clariona.

Sciagnalem jeszcze "Biblioteki_DLL_dla_CE_NET" i juz moglem zainstalowac AM3.9.7 
Do dzialania Destinatora6 trzeba sciagnac jeszcze AYGSHELL.DLL i gx.dll. "
                             

Aha, jeśli nie bedziesz mógł zmienić nazwy pliku MP3Player.exe na MP3Player.exe.old na urządzeniu czyli powiedzmy zgłosi Ci się komunikat typu "plik jest aktualnie używany" itp.  zamień nazwę pliku autorunce.exe na MP3Player.exe na pc, a potem podmień plik na urządzeniu.

Daj znać czy poszło.

Pozdrawiam.

*

Offline kikos

  • *
  • 91
    • http://www.kiko.cwaniak.pl
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 24, 2007, 09:11:16 »
odblokowane -- dzieki wielkie -  ale nie moge zgrac pliku augshell.dll    pisze ze jest tylko do odczyli i uzywany  - jakos tak.


jest szansa aby wgrac Igo ?  i czy te mapy ktore beda chodzily na tym urzadzeniu roznia sie od map ktore chodzily mi na xda mini s ( spv m3000) ??

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:26:02 »
W przypadku pliku aygshell.dll poprostu zamien jego nazwe na aygshell.dll.old i dopiero skopiuj.

Co do iGo to nie mam pojęcia czy ruszy. Z tego co wiem użytkownikom udało się uruchomic Automape, TomTom'a i Destinator'a 6. Ja z tym urządzeniem dałem sobie spokój, bo wystarczy, że wyczerpiesz baterie do zera i musisz odblokowywać jeszcze raz, bo robi się Hard Reset.  Kiedyś wyczytałem, że można zrobić jakis backup, który z karty pamięci przywraca wszystko łacznie z odblokowaniem i programami do nawigacji, ale nie zgłębiałem juz więcej tego tematu. Wolę SPV M3000 i GPS po bluetooth. Spróbuj przeszukać posty, może znajdziesz coś jeszcze na ten temat....

*

Offline kikos

  • *
  • 91
    • http://www.kiko.cwaniak.pl
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 24, 2007, 19:43:17 »
W przypadku pliku aygshell.dll poprostu zamien jego nazwe na aygshell.dll.old i dopiero skopiuj.

Co do iGo to nie mam pojęcia czy ruszy. Z tego co wiem użytkownikom udało się uruchomic Automape, TomTom'a i Destinator'a 6. Ja z tym urządzeniem dałem sobie spokój, bo wystarczy, że wyczerpiesz baterie do zera i musisz odblokowywać jeszcze raz, bo robi się Hard Reset.  Kiedyś wyczytałem, że można zrobić jakis backup, który z karty pamięci przywraca wszystko łacznie z odblokowaniem i programami do nawigacji, ale nie zgłębiałem juz więcej tego tematu. Wolę SPV M3000 i GPS po bluetooth. Spróbuj przeszukać posty, może znajdziesz coś jeszcze na ten temat....

spv m3000  to to tak -  zadnych problemow...    a nie wiesz jak to jest z aktualizacjami ??  mam tam mape tylko jest strasznie kiepska - sa moze jakies aktualizacje ?  jak tak to gdzie to szukac ?

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 25, 2007, 10:41:13 »
Jeżeli chodzi o aktualizacje to nic mi o nich nie wiadomo. Jakiś czas temu szukałem informacji w internecie łącznie ze stroną Clariona. Niestety nic nie znalazłem. Urządzenie to w tej wersji co ja, a zgaduje także i Ty posiada oprogramowanie Navigon, ale jest  to zdaje się jakaś stara wersja. Z informacji na niektórych forach wynika, że użytkownicy próbowali zainstalować mapy przeznaczone dla Navigona w wersji 6, ale z marnym skutkiem. Oprogramowanie na Clarionie poprostu tych map nie widzi. To tyle co wiem.

*

Offline kikos

  • *
  • 91
    • http://www.kiko.cwaniak.pl
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 25, 2007, 21:45:09 »
tyle kasy i taka porazka :(

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:54:54 »
Właśnie dlatego wszystkim znajomym chcącym zakupić jakikolwiek sprzęt GPS polecam palmtopy pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile z wbudowanym modułem nawigacji. Nie wiążą Cię żadne ograniczenia związane z platformą operacyjną. To Ty w pewnym momencie decydujesz jaką z ogromnego wyboru aplikacji wybierzesz. Na szczęście ten Clarion, z którym ja walczyłem nie należał do mnie, tylko do sąsiada, któremu piękna żona kupiła go w prezencie. Oczywiście za radą jak zwykle będących w temacie pracowników marketu :ok:

Pozdrawiam

*

Offline kikos

  • *
  • 91
    • http://www.kiko.cwaniak.pl
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:29:18 »
cale szczescie moj ten clarion tez nie jest :)    ja mialem xda i teraz mysle nad czyms lepszym tylko jeszcze nie wiem co dokladnie

*

Offline marteenez

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard WM6
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:30:45 »
Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Czy PDA z modułem GSM i GPS, czy też PDA tylko i wyłącznie z GPS.
Jeśli chodzi o to drugie to polecam Mio p550m z procesorem 400Mhz Samsung'a. Posiada najlepszy stosunek ceny do jakości, plus to, że ma np 512 Mb pamięci ROM. Oparty na chipsecie Sirf Star III i pracujący pod kontrolą systemu WM5.0 jest w pełni funkcjonalnym urządzeniem GPS. No i przede wszystkim nie wymaga od użytkownika odblokowywania platformy jak się ma przypadku prawie każdego urządzenia pracującego pod kontrolą Win CE Core 4.2.

A jeśli chcesz PDA-GPS z GSM to oczywiście można polecić któregoś z klonów HTC jak również jedno z urządzeń Eten'a...

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 27, 2007, 14:05:11 »
Witam ;-)

Mam pytanie odnośnie tego:

Cytuj
Ostatnio wpadlo mi w rece urzadzenie mio C510E znajomego. Prosil mnie zeby zainstalowac
mu na tym AM lub AP. Szukal w internecie jak to odblokowac i natknalem sie na sposob "Unlock-C510-Mioskins".
Poniewaz proces odblokowania wymaga troch zabawy, postanowilem to odrobinke uproscic. Wykorzystalem plik autorunce.exe
do odblokowania medionow itp.
Calosc ogranicza sie tylko do kilku czynnosci. Nie trzeba sie juz bawic z bluetooth oraz wlaczaniem klawiatury i klikaniem na enter. Instrukcja wewnatrz archiwum. Zapraszam do testowania wesoły
 

MioC510Unlock
MioC510Unlock+Dlls z paczki Fake_Dll_dla_Win_CE


A mianowicie chodzi o to ze robie wszystko wg. instrukcji i jak mam skopiowac plik mnavdce.cab to pokazuje mi sie komunikat ze synchronizacja sie nie powiodla :-( i znika mi moj MIO z panelu w programie "Mio Transfer"  probowalem juz kilkanascie razy nic nie pomoglo

Moze mi ktos pomoc ?

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 28, 2007, 22:42:44 »
ma ktoś ROM do mediona  96800 - dostalem takie cudo po nieudanym flashowaniu i warto by to ożywić :D
Sprawdź moje www !

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 28, 2007, 22:51:21 »
nie ten wątek!

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 02, 2007, 20:44:09 »
Czy komus udalo sie odblokowac MapaMap traffic ?
System na tym urzadzeniu to na pewno WIN CE NET 4.2 CORE, zadna z metod nie pomaga - ratunku :)

*

Offline bziumak

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MANTA GPS-060 + 2GB miniSD KINGSTON
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 29, 2007, 14:08:22 »
Witam,
Poszukuje jakiegoś sposobu na odblokowanie WIN CE 4.2 Core w nawigacji Becker Traffic Assist Highspeed II. Czy macie na niego jakiś sposób. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 31, 2007, 09:31:51 »
Witam.

Mam maly problem...

Otóz, mecze sie z pewnym CHOLERSTWEM mianowicie chodzi o odblokowanie windowsa 2003 (Czyli CE).... po co?... po to aby moc instalowac programy i inne scierwa... i zwracam sie z prośbą do MĄDRYCH głów...jak to zrobic?...mozna jakaś instrukcje?...pliki? a najlepiej wytlumaczenie łopatologiczne


Wiem wiem wiem wiem...pewnie bylo to na forum, szukalem nie tylko natym forum ale tez na palmtop.pl i innych tego typu forach, niby cos znalazlem ale nie satysfakcjonuje mnie to co znalazlem...Prosze o pomoc

Dziękuje


Admina prosze o wyrozumiałość... przyzekam ze szukałem


__________________

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 31, 2007, 18:22:14 »
Cytat: _ramzesek_
Otóz, mecze sie z pewnym CHOLERSTWEM mianowicie chodzi o odblokowanie windowsa 2003 (Czyli CE

windows 2003 jest w wersji mobile -więc z nakładką

sądząc po takich wypowiedziach to niewiele szukałeś

szklana kula została skradziona , czy "CHOLERSTWO" ma nazwę i symbol :?:
Sprawdź moje www !

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: ODBLOKOWANIE WIN CE NET 4.2 CORE WSZYSTKIE MODELE
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 31, 2007, 19:31:58 »
windows 2003 jest w wersji mobile -więc z nakładką
:O Nie ma Windowsa 2003 (no chyba że Windows Server 2003  :mrgreen: ). Jest Windows Mobile 2003 który jest w rzeczywistości nakładką na WinCE .net 4.20. To tak w roli wyjaśnienia cytowanej wypowiedzi bo dopóki nie skojażyłem faktów nie mogłem się połapać  :wink: