Odblokowanie Blaupunkt Lucca 700

  • 2 Odpowiedzi
  • 1642 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odblokowanie Blaupunkt Lucca 700
« dnia: Maj 28, 2009, 00:32:49 »
Jak w temacie.

Nie widzie sie w AS, w trybie MassStorage widzi tylko czesc Flasha, ktora nie odpowiada za zadne istotne procesy.

Nie reaguje na Autorunce z karty ani na kilkanascie innych typowych nazw z karty SD.

Ma ktos moze pomysl, jak bydlakowi odgryzc glowe? ;D
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..

Odp: Odblokowanie Blaupunkt Lucca 700
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2009, 08:55:07 »
Witam

sprobuj metody ktora udalo mi sie zrobic Lucca 350
na 1 ekranie (sorry ale nie pamietam dokladnie co tam bylo ale chyba logo Lucca) kliknij wszystkie rogi ekrany one by one .
Nie pamietam kolejnosci ale za ktorym razem uruchamia to diags mode i tam mozesz sobie zmienic ustawienia connections - zmienic tak zeby AS widzial wszystko na dyskach.
Potem tylko wy... mienic mapy i viola.

Ja zainstalowalem iGo i do dzis dziala

Tom

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: Odblokowanie Blaupunkt Lucca 700
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:49:41 »
Kolego!

Ja doceniam Twoje szczere checi - ale prosze, nie powielaj informacji, ktorych nie jestes w stanie nawet sensownie zredagowac. Na dziesiatkach postow, na kilkunastu forach spotkalem najrozniejsze opisy sekwencji klikniec w odpowiedniej kolejnosci rogow ekranu z Disclaimerem .

I do wszystkich wiadomosci - ten sposob dzialal TYLKO na urzadzeniach z ROM 1.0.0.0! Na uzradzeniach z nowszym ROM, mozecie sobie klikac do zaklikania ekranu na smierc. Sprawdza sie za to sposob poprzez SD-upgrade z podmiana na TotalCommandera. Przynajmniej na tych z ROM do 1.0.0.6.. Pozniej juz tylko gleboka wiedza..

Slowem - kwestia skutecznego odblokowania Lucca 700 pozostaje wg. mnie otwarta :)
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..