LARK 50.1 oryginalne menu ce 6.0

  • 2 Odpowiedzi
  • 4594 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LARK 50.1 oryginalne menu ce 6.0
« dnia: Grudzień 14, 2009, 20:27:02 »
Witam,
znajomy grzebał coś przy swoim lark'u i nawigacja po włączeniu zaczęła wywalać błąd... brak pliku pmp.exe ponieważ kiedyś bawiłem się palmptopami zaoferowałem pomoc...

Na kartę wgrałem Platformway, navi uruchamia się bez problemu- na ekranie jest pulpit, znalazłem paczkę z rzekomo oryginalna zawartością "ResidentFlash2" pobrałem, i wkopiowałem do navi...
teraz kiedy wyciągam kartę, navi zawiesza się na tym pierwszym wyświetlającym się ekranie... "lark Let's start!"

Może ktoś troszkę pomóc ? podejżewam że było by mi łatwiej gdyby nie to że większość paczek jakie znajduję z programami/ori plikami już wygasły i nie mogę ich pobrać... do tego jest naprawdę ogrom info na forach w podobnych tematach ale nie znalazłem dokładnie takiego problemu jaki opisałem więc uprzejmie proszę o pomoc ;)



---problem z głowy ;)
miałem złą paczkę "ori" plików :/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 21:00:08 wysłana przez insectto »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: LARK 50.1 oryginalne menu ce 6.0
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2009, 09:56:07 »
Może podasz linka do właściwych plików Koledze Warchi1, bo jak widzisz tutaj http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=139752.60 miał ten sam problem ze znalezieniem pasującej wersji?

*

Offline Campao

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
LARK 50.1 oryginalne menu ce 6.0
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2009, 13:07:33 »
witam
kolego trzeba wgrać ponownie z karty do ukrytej partycji ResidentFlash2 pliki w złączniku niżej mas oryginalny  ResidentFlash2z mojego larka
jak by co to pisz
gg 52 56 250

Ukryta partycja ResidentFlash2 i cała jej oryginalna zawartość
By sprawdzić albo wgrać do swojej utracone pliki wystarczy wejść do pamięci wew.urządzenia ResidentFlash i wpisać przy ResidentFlash2 i dać Enter i wtedy pokaże nam sie ukryta partycja....

http://eupload.pl/files/YQFNACXX/ResidentFlash2.rar