northcross escape 4345 - zabiłem sprzęt?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1273 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline aleextra

  • **
  • 158
  • Sprzęt: Universal
northcross escape 4345 - zabiłem sprzęt?
« dnia: Październik 28, 2008, 14:27:10 »
Witam!

Posiadam takiego: http://northcross.ch/e4345.html

Działało wszystko, do momentu jak w trasie nie potrzebowałem wrzucić plików POI do automapy. Zacząłem kopiować je z karty do pamięci tego GPS i napisało mi, że brak wystarczającej ilości miejsca i zakończyło kopiowanie. Po chwili się zawiesił i tylko reset "pomógł". Od tej chwili po włączeniu jest tylko ekran




To co widać to jest jakby ekran startowy. AS nie rozpoznaje urządzenia, mtty też nie potrafi się połączyć. Urządzenie ma dwa przyciski: Power oraz RESET. Niestety nic nie udaje mi się z tym zrobić. Właśnie próbuję rozłądować na amen urządzenie, może skasuje wszystkie pliki z pamięci i przywróci mi windowsa...

Czy ktoś wie, co można z tym zrobić?
Happy BA user with wm6.
Teraz MDA PRO... nadal szukam idealnego ROM...

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: northcross escape 4345 - zabiłem sprzęt?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2008, 21:26:03 »
Zdaje się, że któryś z modeli PDA od Hpeka miał podobny feler - przy przepełnieniu wbudowanego flasha następowało uszkodzenie systemu. Obawiam się, że rozładowanie może nic nie dać - sprzęt można by postawić przez sformatowanie flasha i wgranie romu od nowa. Urządzenie trochę mi przypomina z wyglądu klon Chińskiego TH866, albo jak kto woli węgierskich CNS'ów (konkretnie CNS moon). Przyglądnij się temu modelowi (na googlu znajdziesz) i porównaj, bo akurat rom do CNS'a można zdobyć (widziałem jakieś linki na Węgierskim forum).
Oczywiście wgrywanie "niepewnego" romu to ostateczność, najpierw warto faktycznie rozładować akumulator i spróbować wielokrotnych resetów z różnymi kombinacjami klawiszy, czasem cuda się zdarzają :)