Szukam pomocy do nawigacji INVION 7V1

  • 3 Odpowiedzi
  • 1418 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szukam pomocy do nawigacji INVION 7V1
« dnia: Październik 25, 2008, 10:12:26 »
Witam szukam pomocy jak wgrac inne mapy do tej nawigacji,aktualnie mam automape,ale chcialbym miec tez igo8,nawigacja ma menu z roznymi aplikacjami i chcialbym zeby to zostalo a wiem ze jest mozliwosc wgrania innej mapy,bo autoapy orginalnie tez nie bylo w tej nawigacji

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Szukam pomocy do nawigacji INVION 7V1
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2008, 14:03:25 »
Pewnie da się podstawić program nawigacyjny za jakiś inny mało przydatny gadżet, wywoływany z przysków ekranowych. Musisz tylko zlokalizować plik exe, odpowiedzialny za daną funkcję (np czytnik książek, czy co tam jeszcze masz). Jeśli taki plik jest na karcie, bądź wbudowanej pamięci flash, to podmiana jak najbardziej ma sens. Jeśli jednak się okaże, że konkretny przycisk prowadzi do pliku w katalogu windows, to możesz zapomnieć o podmianach - wszelkie zmiany znikną po pierwszym resecie. Szukać trzeba na wyczucie - można się domyślić, że plik odtwarzacza mp3 będzie miał coś z player, albo mp3 w nazwie itp.
Inna opcja to podstawić za jeden przycisk (ten pod którym masz obecnie Automapę) jakiegoś konfigurowalnego Launchera (taką dodatkową nakładkę). Czyli wciskasz guzik "nawigacja" i otwiera się następne menu z programami do wyboru.

Odp: Szukam pomocy do nawigacji INVION 7V1
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2008, 19:54:25 »
No u mnie jest troche inne menu mam troche zbajerowane menu bo nawigacja ma rozne aplikacje Offica,Pdf,gry,itd duzo by tu wymieniac co to urzadzenie ma chodzi oto czy jest wersja bezinstalacyjna igo8 bo mam mio i wiem ze po wlozeniu karty instaluje sie igo samo dlatego szukam wersji tez igo bezinstalacyjnej bo z tego co tu podejzalem mam automape bezinstalacyjna,np automapa ma swoja ikone w menu kazdy program ma swoja ikone i chcialbym miec tez ikone igo w menu jezeli wogole wgram igo

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Szukam pomocy do nawigacji INVION 7V1
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2008, 20:09:07 »
Z pewnością "Sama" się ikona nie pojawi. Widać masz zrobionego właśnie takiego "launchera" o jakim pisałem. Z pewnością da się do niego dodać dodatkowe ikonki itp, ale trzeba to zrobić ręcznie, a sposób na to zależy od samego launchera. O wersje "bezinstalacyjne" programów nawet nie pytaj - tutaj się tym nie zajmujemy.