Navman ICN 720 problem

  • 1 Odpowiedzi
  • 919 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Navman ICN 720 problem
« dnia: Grudzień 02, 2009, 13:38:26 »
Witam wszystkich
Mam problem z NAvmanen ICN 720 po odblokowaniu nawigacji wszystko było ok. Chciałem wgrać Tomtoma i tu zaczęły się schody bo nie chciał się tomek uruchomić postanowiłem dograć dll-ki do katalogu windows. Po do graniu dll navman po włączeniu zawieszał się na logu startowym i przestał się łączyć przez activsynch. Znalazłem sposób na wejście w menu testowe i sformatowałem go. W tej chwili mogę połączyć się przez activsych i widzę foldery i mogę tam wgrywać co chce (nie widzę tylko folderu windowsa) ale niestety ekran nawigacji pokazuje się tylko obrazek połączenia przez usb. Co mogę zrobić by z powrotem mieć pulpit windowsa. Informuje również że nie mam oryginalnej płyty do tej nawigacji i nie mogę przez to jej zaktualizować. Proszę o pomoc dzięki z góry

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: Navman ICN 720 problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 19:45:32 »
Najprosciej bylo by odtworzyc utracona zawartosc z backupu, ale zakladam, ze jako poczatkujacy "grzebacz" uznales zrobienie takowego za ujme na honorze :D

Drugim wyjsciem jest scianiecie z Sieci plytki CD od tego urzadzenia - jesli pamietam, nawet producent ja udostepnial online.

Trzecim wyjsciem moze *ale nie musi) byc wgranie odblokowania dedykowanego do tego modelu - bedziesz mial przynajmniej pulpit na ekranie, a z mapami juz sobie poradzisz:)
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..