NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0

  • 9 Odpowiedzi
  • 20323 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« dnia: Październik 09, 2016, 13:46:20 »
Witam wszystkich . Szukałem lecz na darmo. Interesuje mnie odblokowanie tej nawigacji oraz możliwość  użytkowania innych map z karty pamięci(np AM) . niestety na ten model nic nie znalazłem( może zbyt świeży sprzęcik).Ktoś coś podpowie jak to ugryść ???

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2016, 09:20:51 »
A nie masz w głównym menu przypadkiem możliwości wyboru "ścieżki GPS"? Jeśli nie, to raczej tylko podmiana głównego pliku wykonywalnego (exe) Navitel'a, oczywiście po podłączeniu nawigacji do PC kabelkiem USB.

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2017, 13:09:40 »
Odblokowanie zrobione. Zakupiłem gotowe odblokowanie(9.99zl) które pasuje od navitel e500. Fajnie bo można używać różne mapy (tom,tom.garmin, AM) jedyny mankament to brak możliwości włączenia  bluetooth  do komunikacji z interkomem lub tel. Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? ? Zainstalowane mam takie coś : http://al...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2017, 14:42:17 wysłana przez angler22 »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2017, 14:45:48 »
Wszystko zależy od tego, czy fabrycznie w nawigacji za obsługę BT odpowiadał główny program startowy (nakładka), czy może jakiś element samego Navitel'a (programu nawigacyjnego). Musiał byś uruchomić windowsa CE i dostać się na wbudowaną pamięć flash (często menu jest na ukrytej partycji residentflash2). Możliwe, że jest tam osobny podprogram do obsługi BT - w takim przypadku można z niego bez problemu korzystać.

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2017, 23:03:43 »
W "oryginalnej" wersji tej nawigacji (zwał jak zwał, ciekawe co było pierwsze) czyli u MajFrendów w Chinach jak najbardziej można zarówno wybrać ścieżkę do innej nawigacji (przetestowane na AM) jak i używać BT zarówno na dołączonym oficjalnym oprogramowaniu (iGO) jak i zamieszczonym np. na karcie TF. Więc podejrzewam, że za BT odpowiada główny program startowy.

Ogólnie wersja "chińska" ma ciekawszą nakładkę i więcej aplikacji dostępnych bez odblokowania.

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2017, 09:27:50 »
Wiec juz poradziłem sobie z BT. Wszedłem w Widowsa , znalazłem BT  i w nim sparowalem inter kom,  tel. Prosi program o hasło ale klikam ok bez wpisywania  i od tej pory juz jest komunikacja

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2017, 10:03:55 »
Tu się w pełni zgadzam. Interkom musi być sparowany na poziomie Windowsa.
A tak trochę poza tematem nawigacji - z jakiego interkomu korzystasz?
U mnie na "Chińczyku" mam na jednym kanale BT nawigację oraz telefon (w trybie bez multimediów).
I o ile rozmowy telefoniczne są odbierane (przerywa wówczas komunikaty nawigacji), o tyle już niestety nie przekazuje komunikatów Yanosika...

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2017, 10:51:08 »
To może zależeć od aktualnie wykorzystywanej usługi. Jeśli sparowaliście w trybie HFP (czyli czysto telefonicznym), to macie telefon (w panelu sterowania BT powinna się wyświetlać więcej niż jedna usługa BT dla danego urządzenia). Do przesyłania całego dźwięku powinien być wykorzystany A2DP. Nie zawsze jednak profil a2DP jest dostępny zarówno po stronie nawigacji, jak i po stronie komunikatora.

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2017, 16:16:33 »
Mój komunikator to  Packtalk . Ma możliwość sparowania dwóch urządzeń  i działa  mi zarówno z telefonem jak i nawigacją.  Komunikaty przekazuje z navi  a jak ktoś zadzwoni to automatem przełączy. Czy połączenie jest A2DP  czy  HFP  nie wiem .

Odp: NAVITEL G550 Moto Win CE 6.0
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 17, 2019, 20:32:58 »
Wiec juz poradziłem sobie z BT. Wszedłem w Widowsa , znalazłem BT  i w nim sparowalem inter kom,  tel. Prosi program o hasło ale klikam ok bez wpisywania  i od tej pory juz jest komunikacja

Parowałeś go przez blutooth w panelu sterowania w win ce czy gdzieś indziej mam szukać ?