Jaką tańszą nawigację kupić?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1003 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Jaką tańszą nawigację kupić?
« dnia: Sierpień 08, 2008, 09:08:50 »
Zynek co za kartę masz do tego Larka? Rozumiem że do sdhc tak?

Co z tym GoClever, użytkuje go ktoś?

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:54:01 »

Gdy pytałem sprzedawcy jakie karty obsługuje Lark 35.3 stwierdził, że sd do 2G, pogooglowałem i okazało się że obsługuje również i 16G karty :mrgreen:

Ja zakupiłem do swojego kartę Transcend SDHC 8G class 6, oczywiście po wcześniejszym wywiadzie środowiskowym na kilku forach i śmiga jak ta lala, bez większych problemów oglądam również filmy na niej zapisane więc transfer i osbsługa jest okey  :grin:
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:58:54 »

Gdy pytałem sprzedawcy jakie karty obsługuje Lark 35.3 stwierdził, że sd do 2G, pogooglowałem i okazało się że obsługuje również i 16G karty :mrgreen:

Ja zakupiłem do swojego kartę Transcend SDHC 8G class 6, oczywiście po wcześniejszym wywiadzie środowiskowym na kilku forach i śmiga jak ta lala, bez większych problemów oglądam również filmy na niej zapisane więc transfer i osbsługa jest okey  :grin:
spoko rozumiem, a filmy kompresujesz czy prosto tak jak idzie czyli pliczek 700mb wrzucasz na kartę i działa bez przycięć?

*

Offline Zynek

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaką tańszą nawigację kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:28:04 »
azizi zdecyduj się  :ok:na którym wątku dyskutujemy bo lepiej aby w jednym miejscu był temat niż w kilkunastu.
Lark FreeBird 35.3 (SD 8G) AutoMapa, MapaMap.