Mapa chorwacji do TomTom

  • 4 Odpowiedzi
  • 4294 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mapa chorwacji do TomTom
« dnia: Czerwiec 24, 2009, 23:43:25 »
Witam.

Znajomy od ok roku uzywa tomtom-a go 910 z mapami europy. W tym roku wyjezdza na wakacje do chorwacji i ... okazuje sie ze mapy tego panstwa sa mocno niedokladne. Wybiera sie dokladnie do Rogoznicy. Jednak wszystkie mapy z ktorymi mialem do czynienia pokazuja ze sa tam tylko 2 drogi. A w rzeczywistosci miasteczko jest calkiem spore z wieloma drogami. Moze nie wszystkimi moga jezdzic samochody ale to jest wtorna sprawa.
Sa jakies dokladniejsze mapy tego regionu ? Bo mam wrazenie ze wszystko co jest ponizej wegier jest traktowane jako kraje gdzie zyja smoki.

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Mapa chorwacji do TomTom
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2009, 23:56:26 »
mam tomtoma i sprawdzałem tą miejscowość co podałeś, fakt jest kiepsko pokryta tylko same większe miasta jest oki. Może w dziale z automapą ktoś ci podpowie ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 23:58:24 wysłana przez jansol »

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Mapa chorwacji do TomTom
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2009, 00:29:37 »
Na Chorwację to najlepiej iGO z mapami lokalnych dostawców (tutaj Navigo Sistem):

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Mapa chorwacji do TomTom
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:45:54 »
Jeśli to muszą być mapy do TT 930 (bo takie urządzenie znajomy już posiada), to najlepiej zadać pytanie w dziale Nawigacje\TomTom - tam siedzi większość użytkowników sprzętów firmowanych przez TomToma. Być może istnieje jakaś mapa z lepszym pokryciem. Jeśli zaś w grę wchodzi też wymiana sprzętu na inny, to tak jak pisze Akubit, Igo wraz z dowolną nawigacją na WIN CE wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

*

Zachu

Odp: Mapa chorwacji do TomTom
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2009, 10:05:15 »
AdriaROUTE na Garmina