lark 50.8 HD padło menu

  • 1 Odpowiedzi
  • 3168 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lark 50.8 HD padło menu
« dnia: Maj 06, 2014, 01:21:13 »
Witam,Witam,
Zapisałem się na forum bo potrzebuję pomocy .Kupiłem na Allegro navigację LARK50.8 HD, koleś nieudolnie chciał ją odblokować. popieprzył prawie całe oprogramowanie.Zginął panel menu. Jak przypadkowo stukając w ekran uda się trafić w niewidoczną ikonkę to się otwiera ok. Po załączeniu navigacji pokazuje się ponel powitalny ok, po chwili powinien się pokazać panel z ikonami. pokazuje się ale tak jakby stracił rozdzielczość malutkie ikony skupione na górze ekranu. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wgranie na nowo oprogramowania. Moja prośba właśnie tego dotyczy.
Potrzebuję usilnie Residentflash2 z lark 50.7 w zwyż na wince6. No teraz to już pupa, wisi na ekranie powitalnym i koniec. reset na 9 nie pomaga.
dzięki.

« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2014, 17:04:50 wysłana przez kema23 »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: lark 50.8 HD padło menu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2014, 08:54:40 »
Wgrywanie systemu do nawigacji wymaga posiadania oryginalnych plików firmware od producenta. Zależnie od modelu nawi, jest tych plików kilka, lub kilkanaście i zawierają system, aplikację (menu), rejestr itd. NIE DA się wgrać systemu z "kopii". Mógłbyś odtworzyć najwyżej aplikację, ewentualnie rejestr, natomiast systemu nie ruszysz.
Akurat w przypadku Larka, FW do żadnego modelu nie dostaniesz - to najgorsze urządzenia pod każdym względem (również dostępności FW).
Dopóki cokolwiek działało, dało by się pewnie nawigację jakoś uratować - teraz będzie większy problem. Ten model Larka jest na jakim procesorze? Jeśli dobrze pamiętam to Sirf IV albo V?

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 08:57:14 wysłana przez angler22 »