Lark 50.7HD DVBT Przeróbka oryginalnej nakładki Larka

  • 0 Odpowiedzi
  • 2233 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maxsel

  • 4
  • Sprzęt: Lark 50.7HD DVBT iGO Primo2.4 AutoMapa EU
Lark 50.7HD DVBT Przeróbka oryginalnej nakładki Larka
« dnia: Październik 17, 2013, 14:03:10 »
Witam :ok:
Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem (proszę o wyrozumiałość moderatora, pierwsze tematy :angel:) ale może komuś się przydać, ja szukałem i testowałem różne nakładki i zawsze miałem jakiś problem tym bardziej w HD. :grin:
Mam Larka 50.7HD w którym jest nawet fajna i użyteczna oryginalna nakładka Larka z DVBT której nie chciałem zmieniać, brakowało mi jedynie drugiej icony nawigacji np. do iGO lub innego programu nawigacyjnego z możliwością wejścia w nią z głównego ekranu nawigacji. AutoMape miałem pod iconą Nawigacja z możliwością zmiany ścieżki.
A więc ostatnio pobawiłem się moim Larkiem 50.7HD i zmieniłem icony do Nawigacja i nie używanego przeze mnie czytnika tekstów, na icony iGO i AM z pod których startują te dwa programy. Zmiana nie jest trudna lecz musiałem posiłkować się podpowiedziami z forum ale się udało i działa pięknie i fajnie wygląda. Zmieniłem tylko te dwie icony reszta bez zmian jak w oryginale z DVBT.
A co najważniejsze powrót do ustawień firmowych zajmuje dosłownie chwilkę i jest bez problemowy.
Jeśli jest ktoś zainteresowany jak to zrobić to proszę pytać a dokładnie wytłumaczę. :grin:
Tu jest Screen z mojej nawigacji:
https://docs.google.com/file/d/0B8ZW40b9aBNfcm9GN1JkZGtOYjA/edit?usp=sharing
Pozdrawiam *maxsel*