Ładowarka samochodowa DC-1001 do NOKII 500 - poszukiwania

  • 0 Odpowiedzi
  • 1916 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grzesk

  • *
  • 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG A5(2016)
Ładowarka samochodowa DC-1001 do NOKII 500 - poszukiwania
« dnia: Czerwiec 13, 2010, 12:48:05 »
Witam,

  Chciałbym się dowiedzieć, czy któryś z kolegów i koleżanek na tym forum nie wie gdzie taką ładowarkę można zdobyć/kupić? Uszkodziła się w samochodzie, coś się w niej przepaliło i nie działa. Bezpiecznik jest sprawny ale na płytce drukowanej widać elementy upalone. Nie wiem jak się to zrobiło ale się stało.
Szukam oryginalnej gdyż mam jakąś zastępczą podróbkę i niby działa ale wprowadza zakłócenia w radiu oraz na radiu CB. Oryginalna tak nie robiła. Kontaktowałem się z przedstawicielstwem NOKII ale po dniu poszukiwań zadzwoniła do mnie pewna Pani i powiedziała, że samych ładowarek nie sprzedają tylko cale zestawy i zasugerowała aby może po ich serwisach podzwonić to może gdzieś coś się znajdzie. Na allegro od kwietnia też nic nowego nie ma (moja zepsuła się kilka dni po zakończeniu ostatniej znanej aukcji ;-) ).

Może ktoś z Was wie gdzie można taką ładowarkę znaleźć albo ma gdzieś jakąś uszkodzoną nawigację NOKIA 500 i jest już mu niepotrzebna i chce się pozbyć pozostałych części czy całego uszkodzonego kompletu.

Z chęcią bym się zaopiekował takimi częściami a zwłaszcza ładowarką.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2010, 08:15:01 wysłana przez grzesk »