problem z Typhoon 3200 GO

  • 2 Odpowiedzi
  • 967 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z Typhoon 3200 GO
« dnia: Sierpień 22, 2008, 13:32:08 »
Witam szanownych klubowiczów
Mam problem, dostałem taką nawigację typhoon myguide 3200 GO i zdziwiło mnie to że ikona satelity jest niaktywna ( na karcie SD nic nie było ), następnie zdjołem blokadę win bez problemu. Ale niestety nie mogę zainstalować żadnej mapy ( takiej samej jak instalowałem w Typhoonie 3600 GO, instalowałem TOM TOMa ) czy muszę coś w niej jeszcze przerabiać??? Poza tym zauważyłem że niekture komunikaty wychodzą po za ekran wyświetlacza i nie da się zaakceptować ani zamknąć aplikacji. Czy ktos pomoże w tym temacie??? Pozdrawiam

*

Offline IRO38

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: problem z Typhoon 3200 GO
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2008, 08:09:33 »
Witam kolege, przeczytałem Twego posta i postanowiłem napisac gdyz mam ogromny problem z moim Typhoonem 4400, otóz jak przywiozłem go z niemiec wszystko grało ale jak to w zyciu bywa człowiek chce miec łatwiej wiec postanowiłem wgrac aktualizacje starych map.Poprosiłem kumpla o pomoc, poklikali w navi popatrzyli i nagle przestała działac .Przy uruchomieniu załącza sie tylko podświetlenie a dalej lipa ekran nie reaguje.Możesz coś poradzić??pozdrawiam

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: problem z Typhoon 3200 GO
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2008, 18:34:01 »
Oczywiscie ze mozna cos poradzic na taki problem - JESLI urzadzenie nadal laczy sie z komputerem przez kabel USB lub wykrywa i reaguje JAKKOLWIEK na karte SD, jest duza szansa na odratowanie urzadzenia.

kolego "Sylvio" - nie napisales JAK odblokowales urzadzenie (niefachowe odblokowanie moglo zablokowac niektore funkcje Windows) i JAKIE DOKLADNIE komunikaty otrzymujesz, w momencie kiedy 'nie mozesz zainstalowac zadnej mapy". (wiesz, to tak jak z kobieta, ktora Tobie mowi: "dzis nie" ;)

A do przesuwania okien w ktore nie mozesz kliknac OK' uzyj move.exe (google Twoim przyjacielem!)



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 00:17:41 wysłana przez ΠΟΝΤΙΚΟΣ »
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..