GPS Mio C320 jak wgrac polska mape?

  • 2 Odpowiedzi
  • 5800 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GPS Mio C320 jak wgrac polska mape?
« dnia: Styczeń 07, 2015, 00:36:57 »
hej
mam problem z mio c320, wgralam na urzadzenie cos dzieki czemu mam dostep do miomap i innych nawigacji (ikonki) navigon, polnav, igo i inne.
miomap dziala jak odpalam, mam innego gps-a navigon i chcialam zgrac mapy navigona na tego mio, przynajmniej mape polski, ale nie dziala.
jak mam to zrobic? albo jakie inne mapy wgrac zeby cokolwiek dzialalo?
jesli macie jakies dodatkowe pytanie to dawajcie, bo chyba nie zrozumialy ten moj bojkot
masakra jakas

GPS Mio C320 jak wgrac polska mape?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2015, 00:39:42 »
Hej mam mio c320 bez polskiej mapy, ma ktos moze? i polski jezyk do obslugi map i polskiego lektora?
a jesli nie to jak inaczej moge wgrac polska mape na ta navi? nic z tego juz nie ogarniam, pomimo kilku godzin szukania w necie.
pozdrawiam
i dzieki za poswiecony czas

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: GPS Mio C320 jak wgrac polska mape?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2015, 19:31:09 »
Polskie menu dało by się wykombinować - z lektorem też chyba problemu nie będzie, ale mapa to inna sprawa. Urządzenie musi posiadać licencję pod mapę konkretnego kraju, więc jeśli nie masz PL, to i licencji na tą mapę nie posiadasz. W odpowiedzi na pytanie z innego wątku - Mio możesz odblokować pakietem Miopocket - do znalezienia bez trudu w sieci.
Nie masz co liczyć na wgranie map z Navigona do Mio - tu też jest kwestia LICENCJI.
Jeśli chodzi o rozwiązania darmowe, to jest dostępna w sieci mapa PL w darmowej wersji dla WinCE (Free navigator). Co do jakości ciężko się wypowiadać, ale można przypuszczać, że "szału nie ma" (jak mawia młodzież).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2015, 19:38:18 wysłana przez angler22 »