BLOW 50YBT - Nokia N*

  • 3 Odpowiedzi
  • 1755 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline calipso2

  • 28
  • Sprzęt: NaviRoad DUXO, Galaxy S III
BLOW 50YBT - Nokia N*
« dnia: Grudzień 26, 2010, 22:48:02 »
Mam problem ze sparowaniem Blow 50 i Nokii N8. Niby Blow wykrywa telefon i telefon wykrywa Blowa, lecz w Nokii chcąc autoryzować urządzenie przy ikonce zestawu GPS System jest też malutka kłódka i napis że nie mozna zautoryzować urządzenia lecz nie wiem czemu.Pomocy.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: BLOW 50YBT - Nokia N*
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2010, 09:52:48 »
Niestety ten problem pojawiał się już nie raz, szczególnie często w przypadku wyrobów Nokii i Iphone'a. One po prostu nie lubią się z urządzeniami PNA z Phonelinkiem i niewiele można w tej kwestii zrobić. Z tym, że problemem było zazwyczaj ściągnięcie książki, SMS'ów czy uruchomienie DUN a nie samo parowanie. Czy wyszukałeś Nokię z poziomu PNA i uruchomiłeś parowanie? W drugą stronę lepiej nie próbować.

*

Offline calipso2

  • 28
  • Sprzęt: NaviRoad DUXO, Galaxy S III
Odp: BLOW 50YBT - Nokia N*
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2010, 18:20:59 »
W x6 nie mialem żadnych problemów, parowałem z poziomu PNA.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: BLOW 50YBT - Nokia N*
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2010, 18:57:07 »
W x6 nie mialem żadnych problemów, parowałem z poziomu PNA.
Znaczy robiłeś prawidłowo i wina jest po stronie Nokii. Niestety to nie są zbyt przyjazne telefony, a seria N od zawsze była wymieniana jako "niekompatybilna" z phonelinkiem. Z dostępem do internetu można sobie jeszcze jakoś poradzić (o ile sparuje się z poziomu Win CE), ale z zestawem głośnomówiącym będzie problem. Może z czasem pojawi się phonelink z obsługą N'ek.