Brak puplitu windows tylko przez komputer medion gopal P4420

  • 1 Odpowiedzi
  • 3240 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak puplitu windows tylko przez komputer medion gopal P4420
« dnia: Wrzesień 15, 2014, 22:31:39 »
Witam mam wielki problem z nawigacją Medion Gopal P4420 tzn jakiś czas temu chciałem zainstalować auto mapę i przypisać do przycisku z flagą , choć nie wiem który folder za to odpowiada (i nawigacja nie reaguje na ten przycisk ) więc zrobiłem to (\My Flash Disk\navigation\multimedia\_mobilitysuite\AppPaths\navigation ) według poradnika żeby uruchamiała się pod funkcją navigation i tak też zrobiłem ,głównie chodziło mi o to żeby auto mapa uruchamiała się automatycznie po naciśnięciu przycisku z flagą ale niestety nie wiem gdzie jest folder odpowiedni za tą funkcję, kopiowałem plik auto mapy w różne foldery żeby po twardym resecie nie znikała ikonka auto mapy ( przycisk w nawigacji strzałki w dwóch kierunkach) w rezultacie jest to co widać na zdjęciu nie mogę wogólę wejść do pulpitu windows nic nie mogę zrobić , nawet nie wyświetla poprawnie wszystkich funkcji navigacji medion tylko to co widać na zdjęciu navigon i ustawienia jedyny sposób żeby dostać się do windowsa to niestety muszę użyć komputera i programu CERemote jest to tylko na chwilę bo wszystko się kasuje do momentu resetu z nawigacji lub przycisku z tyłu on/off.
 Już nie wiem co robić od trzech dni czytam różne fora i ciągle próbuje jak sobie z tym poradzić żeby znowu był windows na stałe, mimo resetu ,czytałem że trzeba rejest zmienić lub coś w tym stylu , ale dokładnie nie wiem jak to wykonać, jakby ktoś z szanownych użytkowników mógłby mi to wyjaśnić byłbym barrrrdzo wdzięczny
 być może istnieje jakiś inny sposób jak na stałe odblokować windowsa żeby twardy reset nie kasował pulpitu windows

fotka jak to wygląda
http://www.aukcjoner.pl/gallery/017873176-.html#I1
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2014, 06:07:02 wysłana przez teyo3 »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Brak puplitu windows tylko przez komputer medion gopal P4420
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2014, 18:45:02 »
Owszem istnieje sposób, ale nie wiem czy to najlepsze wyjście, bo z windowsa niezbyt wygodnie uruchamia się programy "palcem", poza tym pasek start potrafi przeszkadzać. Ogólnie najlepiej wykorzystać plik menu.exe na flashu, wstawiając za niego własne menu, albo skrypt do odblokowania winCe.